Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska szczerze o relacji z bratem: "Mamy ze sobą jakiś kontakt". Pamiętacie Pikeja?

2 min. czytania
06.07.2020 12:17
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska ma młodszego, mniej znanego brata - Piotra. W jednym z wywiadów została zapytana o relację z Piotrkiem. Piosenkarka przyznała, że cieszy się, że ma z nim kontakt, choć zdarzały się wcześniej różne kryzysy.

Natalia Kukulska
fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska w rozmowie z dziennikarką "Plejady" została zapytana o jej relację z młodszym bratem - Piotrkiem. Piotr Kukulski, znany w wcześniej m.in. jako Pikej, próbował swoich sił w wielu różnych dziedzinach. Najbardziej głośno o nim było kiedy chciał zostać raperem, ale prowadził też modowego bloga i wynajmował nieruchomości. W żadnej z tych dziedzin nie zagrzał miejsca na dłużej. Teraz, jak zdradziła Natalia, znów oddał się muzyce i ma w planach wydanie płyty.

Natalia Kukulska szczerze o relacji z bratem

Relacje Natalii i Piotra bywały różne. Jak wyjaśniła piosenkarka, nie chce zbyt wypowiadać się na ten temat z obawy o to, że jej słowa zostaną niewłaściwie odebrane. Przyznała, że ich relacja po śmierci ojca przeszła duży kryzys, związany z ówczesną medialną aktywnością Piotra.

"Owszem, nasza relacja przeszła po śmierci taty przeszła bardzo duży kryzys - nazwijmy to tak elegancko. Piotrka błąd, do którego się on przyznaje, błąd młodości, pochopności to był taki, że on próbował o tym w mediach jakoś opowiadać, czasami powiedział jakieś jedno słowo za dużo, albo został źle zrozumiany, albo nie powiedział, a ktoś mu coś imputował, więc myślę, że dobrze, że to się już wyciszyło" - powiedziała. "Po prostu relacje w rodzinie przeżywają różne kryzysy. Wydaje mi się, że to jest coś, co powinno zostać w domowych pieleszach" - ucięła temat, ale dodała, że cieszy się, że ma teraz z bratem jakiś kontakt.

Tak wygląda syn Natalii Kukulskiej

Natalia zdradziła, że kibicuje Piotrkowi w jego aktywnościach. Stwierdziła, że dotychczasowa droga zawodowa była dla niego niechlubna. Teraz kiedy Piotr pracuje nad płytą, piosenkarka trzyma za niego kciuki, choć muzycznie materiał "nie jest jej światem".

"Wykonał przy tym sporo pracy, bardzo wierzy w to, że mu się uda, a ja za niego mocno trzymam kciuki" - podsumowała Natalia.

Wygląda na to, że Piotr Kukulski przeszedł nie tylko dużą wewnętrzną zmianę, ale także wizualną, m.in. zmienił kolor włosów i styl ubioru.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS