Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska w żałobie. Gwiazda straciła przyjaciela

2 min. czytania
04.06.2020 19:18
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska we wzruszającym wpisie na Instagramie pożegnała zmarłego przyjaciela i rzeszowskiego dziennikarza - Marcina Kalitę. Nie zabrakło poruszających słów i wspólnych zdjęć.

Natalia Kukulska w żałobie. Gwiazda straciła przyjaciela. Opublikowała wzruszający wpis i zdjęcia
fot. Viphoto/ East News

Natalia Kukulska w żałobie. Gwiazda wspomina zmarłego przyjaciela

Natalia Kukulska przeżywa teraz trudne chwile. Gwiazda straciła przyjaciela rodziny - Marcina Kalitę, który był dziennikarzem z Rzeszowa. Natalia Kukulska zdradziła, że przyjaciel zmarł nagle. Marcin Kalita był fanem zarówno Anny Jantar i Natalii Kukulskiej.

"Wiele lat towarzyszył nam, pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami" - napisała Natalia Kukulska. Artystka wspomina czasy, gdy dziennikarz jako młody chłopak przyjeżdżał do rodziny Kukulskich.

"Pamietam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP" - napisała Natalia Kukulska. Gwiazda dodała też fotograficzną relację znajomości z Marcinem Kalitą.

Marcin Kalita: Kim był przyjaciel Natalii Kukulskiej?

Marcin Kalita publikował dla takich tytułów, jak m.in. "Życie na gorąco", "Świat Młodych" oraz "Pani Domu". W ostatnim czasie Marcin Kalita pracował w Radiu Rzeszów. Miał 45 lat. W komentarzach, pod zdjęciem udostępnionym przez Natalię Kukulską, posypało  się wiele ciepłych słów w stronę dziennikarza, m.in. od Ady Fijał. "O nie, robiliśmy razem super wywiad w Rzeszowie" - wspomina Ada Fijał.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl