Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska pokazała córkę. 17-latka wygląda jak Anna Jantar? "Ale podobna do babci" [FOTO]

2 min. czytania
05.05.2022 09:42
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska z okazji 17. urodzin córki opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie. Internauci zwrócili uwagę na niezwykłe podobieństwo Ani do sławnej, tragicznie zmarłej babci Anny Jantar.

Natalia Kukulska
fot. screen: Instagram / natalia.kukulska

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Może pochwalić się wieloma przebojami, które przez lata podbijały krajowe listy przebojów. Już jako mała dziewczynka nagrała takie dziecięce hity jak "Puszek Okruszek" i "Co powie tata", w 1995 roku powróciła na scenę jako dojrzała artystka z płytą "Światło", która okazała się wielkim sukcesem. Utwory takie jak "Dłoń", "Piosenka światłoczuła" czy "Im więcej ciebie, tym mniej" uczyniły ją gwiazdą. Natalia doskonale odnajduje się w wielu różnych gatunkach, na swoim koncie ma albumy popowe, jazzowe, a nawet symfoniczne. Ostatnia płyta artystki, " MTV Unplugged", ukazała się w 2022 roku. Prywatnie Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci i żoną perkusisty Michała Dąbrówki.

Z pewnością na muzyczną karierę Natalii ogromny wpływ miała słynna mama Anna Jantar, jedna z największych gwiazd polskiej piosenki znana z takich przebojów jak "Tyle słońca w całym mieście" czy "Najtrudniejszy pierwszy krok". Imponującą karierę niezwykle uzdolnionej artystki przerwał tragiczny wypadek. Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej w pobliżu lotniska Okęcie. Fani Natalii wielokrotnie podkreślali, że jest bardzo podobna do mamy. Takie same opinie wyrazili pod adresem 17-letniej córki wokalistki.

Ron Howard i Bryce Dallas Howard
10 Zobacz galerię
fot. Media Punch/Rex Features/East News
Redakcja poleca

Natalia Kukulska pokazała córkę Anię. 17-latka jest niezwykle podobna do Anny Jantar?

Na profilu Natalii Kukulskiej na Instagramie pojawił się post, w którym artystka złożyła urodzinowe życzenia córce. Ania skończyła 17 lat i wzięła z mamą udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva".

- Mój skarb kończy dziś 17 lat? Serio? Duma mnie rozpiera, że tak dobry i piękny i mądry człowiek wyrósł na moich oczach! Oby świat dał Ci same dobroci w zamian, że Cię ma!- napisała Natalia.

Widzowie byli zachwyceni urodą jubilatki i podkreślali, że jest podobna nie tylko do mamy, ale także sławnej babci.

- Ale podobna do babci.

- Podobna do mamy i do babci.

- Piękny człowiek i ksero pięknej mamy.

- Piękna dziewczyna, w babcię Anię poszła z urodą, mamie też nic nie brak - czytamy.

Rzeczywiście, 17-latce nie można odmówić urody. Kto wie, być może za jakiś czas Ania zaistnieje w show-biznesie.