Obserwuj w Google News

Nasz nowy dom: Zachwycająca metamorfoza w programie. Widzowie wzruszeni

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
22.05.2020 10:21
Zareaguj Reakcja

"Nasz nowy dom" to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Katarzyna Dowbor niedawno wznowiła swoją podróż po Polsce. Widzowie są wzruszeni najnowszą metamorfozą.

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
fot. Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor to jedna z głównych twarzy telewizji Polsat. Prezenterka od blisko 7 lat pomaga polskim rodzinom w remontach i urządzaniu mieszkania. W programie "Nasz nowy dom" nie brakuje emocji i wzruszeń, jednak każdy odcinek ostatecznie kończy się szczęśliwie.

Niedawno ekipa programu odwiedziła panią Janinę i jej ośmioletniego wnuka, Roberta. Rodzina mieszka na Podłężu, wsi niedaleko Puław. Babcia przejęła opiekę nad wnukiem, ponieważ jej córka nie mogła zadbać o dobrobyt chłopca. Katarzyna Dowbor postanowiła odmienić ich życie i wyremontować im dom.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor opublikowała zdjęcie z młodości. Jak wyglądała w wieku 20 lat?

Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor wyremontowała dom pani Janiny i Roberta

Pani Janina samotnie wychowuje wnuka. Mieszkanka wsi Podłęż zaadaptowała część budynku gospodarczego na dom. Niestety, warunki mieszkaniowe nie były odpowiednie dla Roberta i jego babci. Problemem była przede wszystkim wilgoć i pokryte grzybem ściany oraz sufity. Dodatkowo chłopiec nie miał własnego pokoju, w którym mógłby spokojnie uczyć się i bawić. W domu nie było także ciepłej wody, a przez nieszczelne okna i dziury w dachu wdzierał się chłód.

Ekipa Katarzyny Dowbor miała bardzo trudne zadanie, jednak ostatecznie udało się doprowadzić dom do dużo lepszego stanu. Szczególne wrażenie robi wyremontowana kuchnia. Widzowie są poruszeni przemianą.

- Widać, że chłopczyk szczęśliwy, chciał się do Pani Kasi przytulić. Domek śliczny.

- Uszczęśliwiajcie dalej. Robicie świetną robotę!

- Jeden z najładniejszych remontów w programie - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych programu.

RadioZET.pl/PCh