Zamknij

Monika Zamachowska spędza ferie z synem. Pokazała rodzinne zdjęcia

Patrycja Chudolińska
13.02.2020 15:59

Monika Zamachowska korzysta z ferii z synem. Prezenterka postanowiła wybrać się na zimowe, ośnieżone stoki, by aktywnie odpocząć. Relacją z wyjazdu podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Monika Zamachowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Zamachowska spędza ferie z synem

Monika Zamachowska postanowiła wykorzystać ferie zimowe na aktywny wypoczynek. Gwiazda wybrała się do Czech ze swoim synem, Tomkiem. Cały wyjazd zrelacjonowała na swoim profilu na Instagramie.

- Jeździmy sobie. Hotel naprawdę świetny, obsługa przemiła, goście też fajni, międzynarodowi, sporo dzieciaków, także niepełnosprawnych. Dobrze, że rodziny tych specjalnych, super dzieciaków nie musiały zostać w domu! No, ale na Puchatku po prostu się nie da, Hala Szrenicka zamknięta. Pojechaliśmy wczoraj do Harrachova i dzisiaj już kupiłam ski pasy na 4 dni. I znowu: jest bardzo miło i niezbyt drogo.
Kłócimy się cały czas na śmierć i życie, ale to i tak #cudownyczas. A jak Wasze ferie? - napisała pod jednym z opublikowanych selfie.

Fani zachwyceni zdjęciami Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska zdradziła, że choć czasem kłócą się z synem, ich wyjazd jest naprawdę udany. Najwyraźniej wspólne ferie okazały się bardzo dobrą decyzją.

- Ja zdążyłam już zapomnieć, że ferie były...

- Bawcie się dobrze!

- Super wyglądacie.

- Jeździłam tam. Pozdrawiam - komentują fani.

RadioZET.pl/PCh