Monika Zamachowska drwi ze zwolnienia Jacka Kurskiego. Zamieściła uszczypliwy wpis

Judyta Wanicka
09.03.2020 16:56

Monika Zamachowska skomentowała doniesienia o odwołaniu Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP. Dawna gwiazda "Pytania na śniadanie" wyraźnie nie pała sympatią do byłego szefa, który zwolnił ją z pracy. W swoim wpisie na Instagramie zakpiła z niedoli prezesa. 

Monika Zamachowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Monika Zamachowska z końcem października 2019 roku pożegnała się z prowadzeniem "Pytania na śniadanie". Prezenterka została zwolniona, a jej miejsce zajęła młodsza koleżanka ze śniadaniówki, Małgorzata Tomaszewska. Od tamtej pory dziennikarka nie znalazła stałego zatrudnienia. Tymczasem według najnowszych doniesień Jacek Kurski został zwolniony z funkcji prezesa TVP. Wiadomość o kłopotach byłego szefa wyraźnie pokrzepiła Monikę Zamachowską i skłoniła ją do zamieszczenia uszczypliwego komentarza na Instagramie. 

Monika Zamachowska skomentowała zwolnienie Jacka Kurskiego 

Była gwiazda telewizji publicznej nie kryje satysfakcji ze zwolnienia Kurskiego, za którego prezesury straciła posadę. Niemniej złości ja fakt, że prezes długo nie pobędzie na bezrobociu. Dziś portal Wirtualne Media podał, że Jacek Kurski otrzymał propozycję objęcia teki ministra lub przejścia do jednej ze spółek Skarbu Państwa. Zamachowska postanowiła publicznie zakpić z takiego obrotu sprawy. 

A jakby tak nic mu nie znajdować? #biednyprezes #nawet #niema #takiego #hastagu #sic - napisała uszczypliwie. 

 

RadioZET.pl/jw