Zamknij

Melania Trump odsuwa się od Donalda. Wideo stało się hitem sieci [WIDEO]

22.01.2021 21:57

Melania Trump przez całą prezydenturę swojego męża niejednokrotnie dostarczała mediom pożywki, kiedy zachowywała się w stosunku do Donalda Trumpa - mówiąc krótko - kontrowersyjnie. Tak było również na sam koniec kadencji prezydenta.

Melania Trump
fot. Cover Images/East News

Melania Trump wielokrotnie wzbudzała kontrowersje. W jej byciu pierwszą damą zwykle najwięcej uwagi przykuwały jej stroje, które zawsze były eleganckie, wyważone i stylowe. Często żona byłego już prezydenta USA zaskakiwała obserwatorów na przykład swoim chłodnym wyrazem twarzy - choćby podczas zaprzysiężenia jej męża, co wywołało wiele komentarzy. Także jej zachowania, takie jak odrzucanie ręki Donalda Trumpa, odwracanie się od niego i "zrzucanie" uśmiechu, kiedy tylko fotoreporterzy przestaną robić zdjęcia, dawały do myślenia i rzucały cień na małżeństwo Trumpów.

Zobacz także: Wielka wpadka Melanii Trump. Wszystko przez kapelusz

Melania Trump odsuwa się od Donalda Trumpa

Tych, którzy bacznie obserwowali wszystkie nietypowe zachowania Melanii w stosunku do Donalda, była pierwsza dama USA nie zawiodła także na sam koniec kadencji. Zdarzenie miało miejsce na lotnisku na Florydzie, kiedy prezydent i jego żona wyszli z samolotu po ich ostatniej podróży na pokładzie AirForce One. Kiedy Trump zatrzymał się, by zapozować fotografom, Melania po prostu poszła dalej i wsiadła do auta. Wyglądało to tak, jakby kompletnie nie chciała już pozować z mężem. Wideo z tego momentu obiegło świat i wywołało falę komentarzy, w których internauci przekonują, że nadchodzi nieuchronny koniec małżeństwa Donalda i Melanii.

Zdaniem niektórych, była pierwsza dama zachowała się tak, wiedząc, że nie musi już niczego udawać przed milionami ludzi. Niektórzy idą o zakład, że Melania złoży papiery rozwodowe jeszcze w pierwszych 90 dniach od zakończenia kadencji Trumpa. Czas pokaże, jak będzie.

RadioZET.pl/AS