Obserwuj w Google News

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską sprzed 25 lat. Bardzo się zmienili?

2 min. czytania
30.06.2020 10:44
Zareaguj Reakcja

Marcin Tyszka w swoich mediach społecznościowych chętnie publikuje fotografie z przyjaciółmi. Tym razem pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. Bardzo się zmienili?

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską sprzed 25 lat. Bardzo się zmienili?
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat [FOTO]

Marcin Tyszka w jednym z najnowszych wpisów postanowił wrócić do przeszłości. Juror "Top Model" opublikował zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. "Tercet Egzotyczny.To ciężka robota być ikoną mody od prawie trzech dekad ! Zmienilśmy się?" - napisał Marcin Tyszka.

Pod fotografią z Lizbony pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy napisali, że Kożuchowska, Tyszka i Woliński 25 lat temu wyglądali poważniej, niż teraz. Warto zwrócić uwagę na stylizacje gwiazd, zwłaszcza na ubiór Małgorzaty Kożuchowskiej. Stylizacja aktorki była zgodna z trendami lat 90.: spodnie biodrówki i kuse t-shirty były wtedy hitem.

Małgorzata kożuchowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka znają się ze sobą od lat. Cała trójka często spotyka się na branżowych imprezach. Marcin Tyszka i Dawid Woliński są jurorami w "Top Model". W jednym z odcinków pojawiła się też Małgorzata Kożuchowska.

Marcin Tyszka zdradził, jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska

Marcin Tyszka w jednym z wywiadów zdradził, jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska.

"Małgosia potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki. Zdarzyło się, że tańczyliśmy na stole i to wcale nie była szósta rano, tylko 17, stara knajpa w Lizbonie. To takie wspomnienia, o których kiedyś będzie można napisać książkę" - mówił Marcin Tyszka w rozmowie z "Faktem".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl