Zamknij

Marcin Hakiel w ogniu krytyki. Zdjęcie z randki to porażka? "Wiekowy dziad, koszmar, strasznie" [FOTO]

08.08.2022 16:20

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek chętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych. Jednak nowe zdjęcie z restauracji spotkało się z ostrą krytyką. Czy tancerz rzeczywiście postawił na ubiór, który czyni go "wiekowym dziadem"?

Marcin Hakiel
fot. screeen: Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel to z pewnością jeden z najpopularniejszych polskich tancerzy, którego obecnie możemy także nazwać czołowym krajowym celebrytą. Rozgłos przyniósł mu angaż do "Tańca z gwiazdami", w tanecznym show pojawił się w 2005 roku i partnerował między innymi  Katarzynie Skrzyneckiej i Katarzynie Cichopek. Z tą drugą odniósł sukces, zwyciężając w finale 2. edycji oraz "Finale Finałów Tańca z gwiazdami". Na parkiecie zapałali do siebie uczuciem, otworzyli własną szkołę tańca, w 2008 roku pobrali się, na świat przyszła dwójka ich dzieci, syn Adam i córka Helena. Uchodzili za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw polskiego show-biznesu, jednak w marcu 2022 roku niespodziewanie ogłosili, że postanowili się rozstać

Koniec relacji miał nie wiązać się z medialnych rozgłosem, tymczasem Hakiel zaczął otwarcie opowiadać o rozstaniu w mediach, a nawet jednoznacznie sugerować, że Kasia nie była mu wierna. Rozpętała się prawdziwa burza, a oboje zapłacili za to internetowym hejtem. Marcin jednak wydaje się szczęśliwy, otwarcie opowiadał o zainteresowaniu ze strony kobiet, mówi się nawet o jego nowym związku. Wielokrotnie jednak otrzymywał ganiące komentarze ze strony internautów, którzy zarzucali mu "medialne pranie brudów" i próbę zyskania popularności na rozstaniu. Niestety, pod nowym zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych gwiazdor "Tańca z gwiazdami" także nie mógł liczyć na taryfę ulgową.

ZOBACZ TAKŻE:  Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Znane pary z krótkim stażem [GALERIA]

Marcin Hakiel wygląda jak własny dziadek? Internauci krytykują byłego ukochanego Katarzyny Cichopek

Na profilu Marcina Hakiela na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać tancerza w restauracji nad filiżanką kawy. Uwagę internautów, którzy sugerowali, że były ukochany Katarzyny Cichopek był na randce, zwróciła uwagę stylizacja Marcina. Moda na kaszkiety i kamizelki wraca, jednak zdaniem wielu osób, w tym wypadku Hakiel dobrał odzież niezbyt wprawnie. W komentarzach pojawiło się wiele gorzkich słów.

- Jezuuuu jak chłop 60 lat.

- Racja, koszmar.

- W tej czapce wyglądasz, jak wiekowy dziad, zdejmij jak najszybciej.

- Jak Ty człowieku wyglądasz, takie masz powodzenie, a wyglądasz strasznie, taka jak była Kasia ładna, mądra, pracowita, już zapewne się nie powtórzy. Mogłaby mieć milionera i nic nie robić, a Ty nie pierwszy i nie ostatni mierzysz się z tym do pracy, a nie rozmyślać - czytamy.

Marcin jednak nie wydawał się przejmować internetowymi docinkami.

- Dzięki za komentarz, stary człowiek i może - odpisał na jeden  z komentarzy.