Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska o samotnym macierzyństwie. Jakie relacje ma z byłym mężem?

2 min. czytania
10.06.2022 14:40
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska jest gwiazdą Telewizji Polskiej, która prowadzi takie programy jak "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice d Poland". Prywatnie jakiś czas temu rozstała się z drugim mężem, Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim i samodzielnie wychowuje synka Enzo. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak sobie radzi z wychowywaniem chłopca solo.

Małgorzata Tomaszewska
fot. Instgram.com/ Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska spełnia się jako gwiazda Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi "Pytanie na śniadanie" oraz "The Voice of Poland". Wcześniej była pogodynką Polsatu. Już niebawem Tomaszewska poprowadzi festiwal w Opolu.33-latka łączy obowiązki zawodowe z samodzielnym wychowaniem syna Enzo, który jest owocem małżeństwa z byłym już mężem -Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim. W rozmowie z Jastrząb Post dziennikarka zdradziła, jak sobie radzi z samodzielnym wychowaniem synka.

Zobacz też:  Małgorzata Tomaszewska rozwiodła się po raz drugi. Długo to ukrywała

Małgorzata Tomaszewska o samotnym macierzyństwie. Jakie relacje ma z byłym mężem?

"To jest trudne, aczkolwiek, ja właściwie mogę się nazywać samotną mamą, wychowuje sama mojego synka. Mam dużą swobodę jeśli chodzi o wychowanie małego, sama podejmuję decyzje i myślę, że mój mały jest bardzo szczęśliwym dzieckiem" - zdradziła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapytana, o to, czy w jej domu w związku z pochodzeniem ojca Enzo, przemycana jest turecka kultura, odpowiedziała:

"Nie ma. Zupełnie nie ma. Jest trochę szwajcarskiej, dlatego, że moja mama ma męża Szwajcara w związku z tym tutaj trochę się to wkrada, bardzo często wyjeżdżamy do mojej mamy do Dubaju, do Szwajcarii również. Co mi się bardzo spodobało i co może jest takie nietypowe, to pamiętam, że mój mały był w kids clubie na wakacjach. I była czarnoskóra pani. I pytamy się go, kto dzisiaj był w kids clubie i on mówi – no taka biała pani. No i rzeczywiście, ta pani miała białe włosy" - powiedziała.

Syn dziennikarki przyzwyczajony jest do osób o egzotycznej urodzie.

"On w ogóle nie rozumie innego koloru skóry. Dla niego to jest tak normalne, że on nazwał tę panią, że ma białe włosy. To jest piękne, że on wychowując się w różnych kulturach i widząc różnych ludzi, on nie za bardzo odróżnia osobę czarnoskórą od Azjaty, od Europejczyka" - podkreśliła.

Tomaszewska zdradziła też, czy ma kontakt z byłym mężem. Odpowiedziała nieco wymijająco.

"Dbam o dobro dziecka. To jest dla mnie najważniejsze" - podsumowała.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS