Obserwuj w Google News

Małgorzata Socha martwi się o płody. Apeluje do fanów

2 min. czytania
07.11.2022 14:23
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Socha doczekała się trojga dzieci, które są dla niej oczkiem w głowie. Gwiazda "BrzydUli" i "Na Wspólnej" przez pewien czas starała się uchować swoje pociechy od blasku fleszy. W końcu jednak postanowiła udostępnić w mediach społecznościowych zdjęcie z maluchami.

Małgorzata Socha martwi się o płody. Apeluje do fanów
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Socha jest mamą Stasia, Basi i Zosi. Mimo że sama cieszy się sporą rozpoznawalnością, aktorka "BrzydUli" przez długi czas starała się ukrywać tożsamość swoich pociech.

Małgorzata Socha pokazała dzieci

Małgorzata Socha najwyraźniej zmieniła swoje zdanie na temat ochrony wizerunku jej pociech. Na jej instagramowym profilu pojawiło się rodzinne zdjęcie, opatrzone rozczulającym podpisem.

- Mam to ogromne szczęście, że jestem mamą tej trójki cudownych, zdrowych, uśmiechniętych rozrabiaków! - napisała Socha.

Widok uśmiechniętej rodziny aktorki wprawił fanów w zachwyt. Uwagę internautów przykuło uderzające podobieństwo jednej z córek do Małgorzaty Sochy.

- Córcia w środka istna mama. Kopia dosłownie - komentowała jedna z internautek.

Redakcja poleca

Socha zwróciła uwagę na ważny problem

Fotografia uśmiechniętej rodziny była dla aktorki dobrym pretekstem do poruszenia ważnego tematu.

- Według informacji Instytutu Matki i Dziecka w ostatnich miesiącach przybywa coraz więcej przypadków ciężkich wad wrodzonych u płodów - poinformowała Socha.

Celem gwiazdy było poinformowanie internautów o możliwości wykonania badań profilaktycznych pod okiem specjalistów.

- Często te pacjentki nie wiedzą, gdzie mogą się zgłosić, aby uzyskać pomoc, a w wielu przypadkach naprawdę wiele da się zrobić, by poprawić stan zdrowia maluszka i dać mu szansę na normalne życie. W (Instytucie Matki i Dziecka - red.) działa poradnia, w której mama uzyska kompleksową opiekę i diagnostykę - tłumaczyła.

Gwiazda "BrzydUli" śmiało walczy o to, by każda z kobiet "mogła otrzymać dla siebie i dziecka iskierkę nadziei".

Zobacz także: Małgorzata Socha skrytykowana za reklamowanie słodyczy w dniu marszu dla Izy: "Jakie to słabe"

Źródło: RadioZET.pl