Zamknij

Anja Rubik pokazała się kompletnie nago! Zapozowała z przyjaciółką [FOTO 18+]

13.09.2022 19:46

Anja Rubik opublikowała na Instagramie dość odważne zdjęcia. Modelka wraz z przyjaciółką postanowiły wypocząć na łonie natury i zapozowały tak, jak je pan Bóg stworzył. Intymne miejsca zostały jedynie zasłonięty emotikonami.

Anja Rubik
fot. Shootpix/ABACA/Abaca/East News

Anja Rubik już od dłuższego czasu angażuje się w sprawy związane z ciałem oraz seksem. Modelka kilka lat temu wydała książkę „#sexedpl”, w której można znaleźć kilkanaście rozmów z ekspertami. Poruszono w niej tematy takie jak rozwój emocjonalny, LGBTQ+ czy zagrożenie wirusem HIV. Teraz na Instagramie Anji Rubik aż wrze.

Zobacz także: Anna Lewandowska TOPLESS pod prysznicem. Tak zmysłowego filmiku jeszcze nie pokazywała! [WIDEO]

Anja Rubik pokazała się całkowicie nago

Modelka opublikowała trzy zdjęcia – na dwóch pozuje z przyjaciółką, Mary Komasą, a trzecie przedstawia psa. Kobiety wiele razy mówiły o relacji, która ich łączy. Anja Rubik była nawet współreżyserką jednego z klipów piosenkarki, „Pull Me Up”.

Przyjaciółki tym razem postawiły na wypoczynek na łonie natury. Widać za nimi skarpę z korzeniami drzew, a same wylegują się na skałach. Piersi i miejsca intymne zostały zasłonięte emotikonami czarnego serca – wszystko po to, aby nie wykasowano ich z mediów społecznościowych.

Internauci są zachwyceni nie tylko przeuroczym psem, ale też odwagą kobiet. Chociaż niektóre polskie aktorki niejednokrotnie pozowały topless przy okazji wakacji, to tak spektakularne zdjęcia do tej pory nie pojawiły się w sieci.

- Kocham, moje piękne – napisał Qczaj.

- Pies, który widział wszystko – śmiał się internauta.

- Wspaniała wolność – czytamy.

- Życie w zgodzie z naturą i z sobą jest najważniejsze – pochwala inna osoba.

loader
Anna Mucha topless
15 Zobacz galerię
fot. Instagram:@taannamucha