Zamknij

Małgorzata Opczowska wzięła ślub. Gwiazda "Pytanie na śniadanie" pokazała zdjęcia [FOTO]

23.08.2021 17:49

Małgorzata Opczowska, doskonale znana widzom TVP prezenterka "Pytania na śniadanie", wzięła ślub z Jackiem Łęskim. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z wydarzenia i podziękowała rodzinie oraz przyjaciołom. 

Małgorzata Opczowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Opczowska to obecnie jedna z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej, która z publiczną telewizją związana jest od ponad dziesięciu lat. Na swoim koncie ma pracę w TVP Kraków, rozpoznawalność przyniosło jej prowadzenie serwisów na antenie TVP Info oraz rola współprowadzącej Studio Polska. Od 2020 roku jest także jedną z gwiazd "Pytanie na śniadanie", umila widzom poranki w duecie z Robertem El Gendy po tym, jak z programem pożegnała się Marcelina Zawadzka. Udział w śniadaniowym show sprawił, że widzowie baczniej zaczęli przyglądać się życiu prywatnemu dziennikarki. 

Opczowska jest szczęśliwą mamą syna Maksa, jej pierwsze małżeństwo zakończyło się po 9 latach. W lipcu 2021 roku w mediach pojawiła się informacja, że prezenterka jest zaręczona z innym gwiazdorem TVP, znanym z programu "Alarm" Jackiem Łęskim.

- Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu – i prywatnym i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej - opowiadała w rozmowie z portalem Pomponik.

Okazuje się, że Małgorzata i Jacek są już małżeństwem. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia młodej pary oraz emocjonalny wpis gwiazdy "Pytanie na śniadanie".

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski wzięli ślub. Gwiazda "Pytanie na śniadanie" pokazała zdjęcia

Na profilu Małgorzaty Opczowskiej na Instagramie pojawiła się galeria zdjęć, na których widzimy nowożeńców pozujących na malowniczej plaży. Dziennikarka TVP pozwoliła sobie na podziękowania i wzruszające słowa.

- 21 sierpnia 2021. Mąż i żona! Kocham Cię Jacku Łęski. To był wspaniały dzień. Dopisała nie tylko wspaniała pogoda, ale przede wszystkim nasi bliscy i przyjaciele. Czuliśmy od Was tyle miłości, szczerości życzeń. Dziękujemy. Najpiękniejszy, idealny dzień. Dla mnie data również symboliczna. Wiele lat temu też 21 sierpnia miłość przyrzekali sobie moi Rodzice - czytamy.

Opczowska postanowiła także zacytować słowa Grzegorza Tomczaka "Niebieska piosenka".

- Ja wstawię się za tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że Pan dał mi właśnie ciebie w radości i w potrzebie, na lepsze i na złe. A ty choć powiedz słowo, że zawsze byłem z tobą, bo chciałem tak i już. I razem chleb jedliśmy, i równym krokiem szliśmy wśród wichrów, pośród burz. Ty wciąż mnie ratowałaś, za rękę mnie trzymałaś, gdy z drogi chciałem zejść. A ja otuchy krople, gdy oczy miałaś mokre, nieraz musiałem nieść - napisała.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

loader