Zamknij

Love Island: Widzowie wściekli po decyzji uczestnika. Brutalnie porzucił partnerkę, polały się łzy

24.03.2021 16:43

Ostatni odcinek "Love Island" wzbudził ogromne emocje. Podczas przeparowania jeden z uczestników zdecydował się odrzucić partnerkę, z którą randkował od dłuższego czasu. "Szkoda by to ciągnąć" - podsumował mężczyzna, czym rozjuszył wielu widzów.

Love Island
fot. materiały prasowe Polsat

"Love Island" to jeden z najchętniej oglądanych programów Polsatu. Reality show bezpośrednio konkuruje z "Hotelem Paradise", który można oglądać na TVN 7. Celem obu programów jest to, by uczestnicy odnaleźli swoją miłość i ostatecznie powalczyli w finale o nagrodę pieniężną. Nie brakuje silnych wzruszeń, emocji i poruszających zwrotów akcji. Widzowie wtorkowego odcinka "Love Island" doskonale się o tym przekonali.

W ostatnim odcinku formatu doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Jeden z bohaterów - Marcin - zrezygnował z dalszego uczestnictwa w programie. Uczestnik przyznał w rozmowie z Karoliną Gilon, że nie widzi szans na odnalezienie miłości. "Próbowałem pięć razy, pięć razy nie wyszło. Poznałem wspaniałych ludzi i mam nadzieję, że będziemy mieli wszyscy kontakt też po programie" - podsumował.

Zobacz także: Love Island: Widzowie oburzeni zachowaniem Piotra wobec Stelli. "Żałosny typ..."

Love Island: Maciek brutalnie odrzucił Zerę

Decyzja Marcina wpłynęła na dalszy przebieg odcinka. Prowadząca show Karolina Gilon zorganizowała tzw. przeparowanie - uczestnicy musieli ponownie dobrać się w pary. Waleria i Piotrek utracili przysługujący im immunitet. Większość mieszkańców willi zdecydowała się pozostać przy osobach, z którymi spotykają się już od jakiegoś czasu. Maciej podjął jednak całkiem inną decyzję. Mężczyzna odrzucił Zerę, która była jego obecną partnerką i wybrał Anię, z którą spotykał się już wcześniej.

- Wybieram tę dziewczynę, ponieważ jest miła, uśmiechnięta, piękna i zabójczo inteligentna. I lubię ją zaskakiwać. Dziewczyna, którą wybieram to... Ania - powiedział, czym wprawił w osłupienie innych uczestników oraz Karolinę Gilon.

Wybór Macieja sprawił, że Zera musiała opuścić wyspę miłości. Gdy Karolina Gilon spytała go, czy chce coś powiedzieć dziewczynie, ten był bardzo bezpośredni i odpowiedział: "Szkoda było to ciągnąć". Uczestniczka nie potrafiła ukryć łez. Przyznała, że być może była "zbyt naiwna". Negatywnych uczuć nie kryła także wybrana przez Macieja kobieta - Ania. Kobieta zarzuciła uczestnikowi zabawę ich uczuciami. "Jestem na emocjonalnym rollercoasterze" - dodała.

Widzom również nie spodobała się decyzja Macieja o nagłej zmianie partnerek. Na profilu "Love Island" na Instagramie nie brakuje ostrych komentarzy.

- Maciek skacze z kwiatka na kwiatek.

- Pobawił się chłopak i wyrzucił dziewczynę... Mam nadzieje, że po Ania pokaże Mackowi, że chyba czas pakować walizki.

- Dobrze, że Ania została. Szkoda Zery, ale teraz Ania ma szansę kopnąć w dupę Maciusia, jak przyjadą nowi faceci.

Oglądaliście ostatni odcinek "Love Island"?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader