Zamknij

Love Island: Widzowie oburzeni zachowaniem Piotra wobec Stelli. "Żałosny typ..."

19.03.2021 17:44

"Love Island" to jeden z najchętniej oglądanych programów randkowych w polskiej telewizji. Widzowie wybrali już swoich ulubionych uczestników w trzeciej edycji. Sympatią internautów nie cieszy się jednak Piotr, który w niewłaściwy sposób potraktował Stellę w tzw. kryjówce.

Love Island
fot. materiały prasowe Love Island Polsat

"Love Island" to jeden z najbardziej interesujących formatów telewizji Polsat. Randkowe show, które bezpośrednio konkuruje z "Hotelem Paradise" na TVN 7, co odcinek przyciąga przed ekrany wielu widzów. Internauci chętnie komentują wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w willi. Niektórzy bohaterowie show cieszą się sympatią i popularnością, podczas gdy inni są krytykowani przez widzów.

Do drugiej kategorii od jakiegoś czasu zalicza się Piotr. Choć uczestnik początkowo spodobał się widzom Polsatu, szybko stracił w ich oczach przez "sztuczne" zachowanie. Mężczyzna od początku pobytu w willi spotyka się ze Stellą. 29-letnia miłośniczka fitnessu spodobała się Piotrowi z wzajemnością. W ostatnim odcinku doszło do prawdziwego przełomu - zakochani mogli spędzić noc sam na sam w tzw. kryjówce. Niestety i tym razem zachowanie Piotra nie przypadło do gustu widzom.

Zobacz także: Love Island 3: Dominika Wróbel ma chłopaka i złamała zasady? Nie brakuje gorących zdjęć

Love Island: Widzowie komentują noc Stelli i Piotra w kryjówce

Piotr i Stella dostali szansę na noc w odosobnieniu. 29-letnia uczestniczka zaskoczyła mężczyznę, wyznając, że potrzebuje kogoś dobrze poznać, zanim zdecyduje się na seks. 35-latek nie odebrał tego zbyt dobrze i zaciekle dopytywał, czy wcześniej nie zdarzały jej się przygody "na jedną noc". Posunął się nawet o krok dalej, pytając, jak szybko po poznaniu chłopaka decyduje się iść z nim do łóżka. Stella postanowiła zażartować z jego pytania i zaczęła wyliczać kolejne miesiące. Ostatecznie podczas wspólnej nocy zdecydowali się jedynie na drobne czułości.

Internautów oburzyło zachowanie uczestnika. Ich zdaniem Piotr zbyt nachalnie pytał o życie seksualne Stelli, a niektóre jego komentarze były nie na miejscu.

- Żałosny typ...

- Co to są w ogóle za pytania... Masakra. Zamiast docenić, że dziewczyna się szanuje i chce zaczekać, nie robić tego w programie, to on robi z niej jakąś zakonnice. Na jej miejscu to bym wyszła stamtąd.

- Piotr do domu! Żałosny, nieelegancki typ. Nie mogę patrzeć na niego.

- Oj Piotrek, Piotrek, trochę słabe to było, fajnie, że trafiło na Stellę, która potrafiła obrócić to w żarty, bo mogło być niezręcznie - oceniają widzowie na profilu instagramowym programu.

Myślicie, że uczestnik "Love Island" poprawi swoje zachowanie?

loader