Zamknij

Kwaśniewska o ciąży i macierzyństwie. "Poczułam się niemalże zdradzona". Szczere wyznanie gwiazdy

06.09.2021 10:23

Ola Kwaśniewska zadebiutowała jako współprowadząca program "Miasto kobiet". Tematem poruszonym w programie była ciąża oraz macierzyństwo. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego zdobyła się na szczere wyznanie.

Ola Kwaśniewska
fot. Tricolors/ East News

Ola Kwaśniewska ponownie wróciła do telewizji. Choć córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jakiś czas temu gościła w telewizji, prowadząc m.in. kulisy "Tańca z gwiazdami" oraz program z mamą "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" zrobiła sobie długą przerwę od tego medium. Teraz gwiazda ponownie wróciła do telewizji, współprowadząc program "Miasto kobiet". Poza Olą prowadzącymi program zostały Olga Łęgosz oraz Marzena Rogalska.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

 Kwaśniewska o ciąży i macierzyństwie. "Poczułam się niemalże zdradzona". Szczere wyznanie gwiazdy

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego ostatnio zadebiutowała w roli współprowadzącej "Miasto kobiet". Tematem poruszonym w programie była ciąża oraz macierzyństwo. Do programu zaproszone zostały Zofia Zborowska oraz Agnieszka Maciąg. Panie opowiedziały o m.in. relacjach z przyjaciółkami, gdy były w ciąży. Ola Kwaśniewska podzieliła się swoimi doświadczeniami z perspektywy osoby bezdzietnej.

"Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona" - powiedziała Kwaśniewska.

Prywatnie Ola Kwaśniewska od 2012 roku jest żoną artysty - Kuby Badacha. Para chętnie dzieli się wspólnymi chwilami na instagramowych kontach.

loader