Zamknij

Kuchenne rewolucje: program bez Magdy Gessler? Rozważano udział znanego aktora

01.02.2022 14:03

Obecnie chyba nikt nie wyobraża sobie "Kuchennych rewolucji" bez charyzmatycznej Magdy Gessler. Tymczasem według medialnych doniesień stacja TVN miała brać pod uwagę znanego aktora. Pikanterii dodaje fakt, że chodziło o byłego partnera Gessler.

Magda Gessler
fot. screen: YouTube

Magda Gassler to jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości telewizyjnych w Polsce i jedną z największych gwiazd stacji TVN. Wszystko za sprawą "Kuchennych rewolucji", programu, który podbija serca widzów od 2010 roku. Doświadczona i bezkompromisowa restauratorka pomaga właścicielom podupadających lokali rozwinąć skrzydła, często nie szczędząc ostrej krytyki, wulgaryzmów i kontrowersyjnych rozwiązań. Mimo to Magda ma grono oddanych fanów, którzy doceniają nie tylko jej branżową wiedzę, ale także poczucie humoru i bezpośredniość. Z pewnością większość wielbicieli "Kuchennych rewolucji" nie wyobraża sobie kulinarnego show z udziałem innej gwiazdy, Gessler jest gwarancją emocji i dobrej zabawy.

Życie i kariera restauratorki to dobry materiał na filmowy scenariusz, który mógłby opisywać między innymi historię jej związków. W latach 80. Magda była żoną niemieckiego korespondenta Volkharta Mullera, z którym ma syna Tadeusza. Po śmierci pierwszego męża wyszła za Piotra Gesslera, z którym ma córkę Larę Gessler. Obecnie gwiazda TVN związana jest z lekarzem Waldemarem Kozerawskim. Głośno było także o kilku romansach Magdy, w tym o związku z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, Piotrem Adamczykiem.

Pogrzeb Piotra Gesslera
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Kuchenne rewolucje: Piotr Adamczyk w programie zamiast Magdy Gessler?

O Romansie Gessler i Adamczyka było w mediach bardzo głośno, a sama Magda opisywała do w swojej biografii, wyrażając się o byłym partnerze jako o "Aktorze". Opisała między innymi bójkę o jej serce między dwoma mężczyznami.

- Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści - czytamy w książce "Magda".

Jak poinformował "Super Express", drogi aktora i restauratorki przecięły się nie tylko na stopie prywatnej. Producenci "Kuchennych rewolucji" szukając gwiazdy programu, mieli brać zarówno Gessler, jak i Adamczyka, którego cenili za charyzmę. Sama Gessler w jednym z wywiadów stwierdziła, że nie zdradzi, z kim wygrała w castingu do programu, ale zdradziła, że był to znany aktor i właściciel restauracji. Przypomnijmy, że Adamczyk jest właścicielem "Starego Domu" w Warszawie, gdzie Magda miała mieć zakaz wstępu.

- Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają - mówiła gwiazda w rozmowie z portalem Pomponik.

Wyobrażacie sobie "Kuchenne rewolucje" z Piotrem Adamczykiem?

loader
Magda Gessler/ Piotr Adamczyk
fot. screen: YouTube