Obserwuj w Google News

Kuchenne rewolucje: program bez Magdy Gessler? Rozważano udział znanego aktora

2 min. czytania
01.02.2022 14:03
Zareaguj Reakcja

Obecnie chyba nikt nie wyobraża sobie "Kuchennych rewolucji" bez charyzmatycznej Magdy Gessler. Tymczasem według medialnych doniesień stacja TVN miała brać pod uwagę znanego aktora. Pikanterii dodaje fakt, że chodziło o byłego partnera Gessler.

Magda Gessler
fot. screen: YouTube

Magda Gassler to jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości telewizyjnych w Polsce i jedną z największych gwiazd stacji TVN. Wszystko za sprawą "Kuchennych rewolucji", programu, który podbija serca widzów od 2010 roku. Doświadczona i bezkompromisowa restauratorka pomaga właścicielom podupadających lokali rozwinąć skrzydła, często nie szczędząc ostrej krytyki, wulgaryzmów i kontrowersyjnych rozwiązań. Mimo to Magda ma grono oddanych fanów, którzy doceniają nie tylko jej branżową wiedzę, ale także poczucie humoru i bezpośredniość. Z pewnością większość wielbicieli " Kuchennych rewolucji" nie wyobraża sobie kulinarnego show z udziałem innej gwiazdy, Gessler jest gwarancją emocji i dobrej zabawy.

Życie i kariera restauratorki to dobry materiał na filmowy scenariusz, który mógłby opisywać między innymi historię jej związków. W latach 80. Magda była żoną niemieckiego korespondenta Volkharta Mullera, z którym ma syna Tadeusza. Po śmierci pierwszego męża wyszła za Piotra Gesslera, z którym ma córkę Larę Gessler. Obecnie gwiazda TVN związana jest z lekarzem Waldemarem Kozerawskim. Głośno było także o kilku romansach Magdy, w tym o związku z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów,  Piotrem Adamczykiem.

Pogrzeb Piotra Gesslera
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News
Redakcja poleca

Kuchenne rewolucje: Piotr Adamczyk w programie zamiast Magdy Gessler?

O Romansie Gessler i Adamczyka było w mediach bardzo głośno, a sama Magda opisywała do w swojej biografii, wyrażając się o byłym partnerze jako o "Aktorze". Opisała między innymi bójkę o jej serce między dwoma mężczyznami.

- Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści - czytamy w książce "Magda".

Jak poinformował "Super Express", drogi aktora i restauratorki przecięły się nie tylko na stopie prywatnej. Producenci "Kuchennych rewolucji" szukając gwiazdy programu, mieli brać zarówno Gessler, jak i Adamczyka, którego cenili za charyzmę. Sama Gessler w jednym z wywiadów stwierdziła, że nie zdradzi, z kim wygrała w castingu do programu, ale zdradziła, że był to znany aktor i właściciel restauracji. Przypomnijmy, że Adamczyk jest właścicielem "Starego Domu" w Warszawie, gdzie Magda miała mieć zakaz wstępu.

- Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają - mówiła gwiazda w rozmowie z portalem Pomponik.

Wyobrażacie sobie "Kuchenne rewolucje" z Piotrem Adamczykiem?

Magda Gessler/ Piotr Adamczyk
fot. screen: YouTube