Zamknij
Pogrzeb Piotra Gesslera
  • EN_01491494_0014
  • EN_01491489_0018
  • EN_01491489_0003
  • 7 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Pogrzeb Piotra Gesslera odbył się w piątek na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Zmarłego restauratora pożegnali bliscy oraz członkowie rodziny, w tym była żona Magda Gessler i córka Lara Gessler.

Piotr Gessler zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia 2021 w szpitalu. Niedawno rodzina poinformowała o szczegółach pogrzebu znanego restauratora. Zapowiedziano, że uroczystość pożegnalna rozpocznie się w piątek o godzinie 13:00 na terenie Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie.

- Znajomi i przyjaciele, brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła, po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu - czytamy w nekrologu.

Zobacz także: Piotr Gessler nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci restauratora

Pogrzeb Piotra Gesslera. Rodzina żegna zmarłego restauratora

Na uroczystym pożegnaniu restauratora pojawili się bliscy członkowie jego rodziny, w tym była żona zmarłego Magda Gessler oraz jego córka Lara Gessler. Kobieta przybyła na pogrzeb wraz z mężem Piotrem Szelągiem i córką Neną w wózku. Obecny był także przybrany syn zmarłego Tadeusz Müller. Na Cmentarz Bródnowski przybyli także przyjaciele, znajomi i współpracownicy znanego restauratora.