Obserwuj w Google News

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler zaliczyła wpadkę? Internauci krytykują

1 min. czytania
16.10.2020 13:52
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler swoimi interwencjami uratowała wiele restauracji. Ostatnie "Kuchenne rewolucje" wzbudziły jednak mieszane uczucia widzów. Internauci wytykają znanej restauratorce "wpadkę" przy remoncie lokalu.

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje
fot. Piotr Molecki/East News

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny. W programie "Kuchenne rewolucje" restauratorka odwiedza kolejne lokale gastronomiczne i pomaga im wyjść z kryzysu. Właściciele restauracji często nie wiedzą, jak sprostać oczekiwaniom gości. Nie są pewni, jakie potrawy powinni przygotowywać, nie dbają o higienę kuchni, a wygląd lokalu zniechęca już na wejściu.

Ostatnia rewolucja Magdy Gessler miała miejsce w Jasienicy na Śląsku Cieszyńskim. Gwiazda TVN udała się do Bistro Pizzerii na Drzewiarzu i już od wejścia zaczęła zauważać pewne braki. Magdzie nie smakowały podawane tam potrawy. Wystrój lokalu również wymagał poprawek.

Zobacz także:  Magda Gessler sporo schudła. Pochwaliła się zdumiewająco szczupłą figurą [FOTO]

Kuchenne Rewolucje: Internauci niezadowoleni z rewolucji Magdy Gessler

Magda Gessler w trakcie rewolucji przeprowadziła remont restauracji. Zmieniono kolor kafelków, wstawiono nowe krzesła, w inny sposób ustawiono stoły. Szare zasłony wymieniono na takie o cieplejszym kolorze. Na profilu instagramowym stacji TVN pojawiło się porównanie "przed" oraz "po".

Internauci uważają jednak, że zmiana była... niekorzystna. Ich zdaniem Magda Gessler zaliczyła "wpadkę", a lokal wyglądał znacznie lepiej przed metamorfozą.

- Dupy nie urywa. W sumie bez różnicy.

- Masakra, a było tak pięknie i elegancko. Co za fuszerka, sztuka dla sztuki.

- Po tym zdjęciu stwierdzam, że przed było dużo lepiej.

- Przed zdecydowanie lepiej, chyba zrobione na siłę... - komentują widzowie.

Zgadzacie się z tymi komentarzami?