Zamknij

Księżniczka Eugenia urodziła. Pierwsze zdjęcie prawnuka Elżbiety II trafiło do sieci [FOTO]

09.02.2021 20:26

Księżniczka Eugenia z Yorku została mamą. Wnuczka królowej Elżbiety II i jej mąż Jack Brooksbank powitali na świecie syna. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie malca. 

księżniczka Eugenia
fot. David Mirzoeff/Press Association/East News

Księżniczka Eugenia urodziła pierwsze dziecko. Córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson oraz najmłodsza wnuczka Elżbiety II powitała na świecie syna. Radosną nowinę przekazały brytyjskie media. Świeżo upieczona mama osobiście potwierdziła narodziny syna na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie nowo narodzonej pociechy.

Meghan i Harry chcą renegocjować megxit? Żałują utraty przywilejów

Księżniczka Eugenia urodziła syna 

Dziecko Eugenii i Jacka Brooksbanka przyszło na świat rankiem 9 lutego. 

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenia w bezpiecznych warunkach urodziła syna 9 lutego 2021 roku o godzinie 8:55 w szpitalu Portland. Jej Królewska Wysokość i jej dziecko czują się dobrze - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Pałacu. 

Jak podano, chłopczyk i mama czują się dobrze. Przy porodzie uczestniczył mąż Eugenii. Rodzina królewska nie posiada się ze szczęścia. Malec jest bowiem dziewiątym prawnukiem królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Nie podano jednak, jakie imię otrzymał synek księżniczki. 

Przypomnijmy, że rodzina królewska ma jeszcze jeden powód do radości. Siostra księżnej Kate, Pippa Middleton, jest w ciąży i już niedługo urodzi drugie dziecko.

loader