Obserwuj w Google News

Księżna Kate lęka się swoje życie? Zatrudniła dodatkową ochronę

2 min. czytania
07.12.2020 16:36
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate to jedna z najbardziej medialnych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Ma martwić się o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci i zatrudnić dodatkową ochronę. Czy ma to związek z rzekomą kolejną ciążą księżnej?

księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Brytyjska rodzina królewska to bez wątpienia jest najbardziej medialną monarchią świata. Królowa Elżbieta II i jej otoczenie nieustannie wzbudzają zainteresowanie nie tylko wśród Brytyjczyków. Wystarczy przypomnieć sobie, jak wielkimi wydarzeniami były narodziny niemal każdego royal baby. Także radykalna decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o wycofaniu się z rodziny królewskiej do dziś jest komentowana, podobnie jak niemal każde zachowanie książęcej pary.

Obok Meghan Markle jedną z najpopularniejszych członkiń brytyjskiej monarchii jest Kate Middleton, księżna Cambridge, małżonka księcia Williama. W porównaniu do Meghan uważana jest za o wiele bardziej ułożoną, rodzinną i szanującą protokół. Absolwentka elitarnych szkół oraz wydziału sztuki na Uniwersytecie St. Andrews doskonale wpasowuje się w "grzeczną" część rodziny. Kate i William cieszą się z posiadania trójki ukochanych dzieci: córki Karoliny oraz synów Jerzego i Ludwika. Ten ostatni, najmłodszy z potomków książęcej pary, przyszedł na świat w 2018 roku.

W mediach pojawiła się jednak informacja, że księżna jest w bliźniaczej ciąży, niewykluczone więc, że rodzina ponownie się powiększy. Być może dlatego, jak podają zagraniczne media, księżna coraz bardziej martwi się o bezpieczeństwo i zdecydowała się podjąć odpowiednie kroki.

ZOBACZ TAKŻE:  Meghan Markle poroniła. Żona księcia Harry'ego opowiedziała o stracie dziecka

Księżna Kate boi się o życie rodziny? Wzmocniła zabezpieczenia pałacu

" The Crown" to niezwykle udany i popularny serial przybliżający dzieje brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednym z wątków poruszanych w nowym sezonie jest dwukrotne wdarcie się do Pałacu Buckhingam Michaela Fagana, który był na tyle sprytny, że udało mu się nawet zobaczyć z królową. Choć wydarzenie miało miejsce w latach 80., zdaniem brytyjskiej prasy, zaniepokoiło mocno księżną Kate. Żona księcia Williama miała poprosić o wzmocnienie ochrony Pałacu Kensington, gdzie na co dzień przebywa razem z rodziną. Wiele osób zaczęło łączyć rzekomą decyzję księżnej z plotkami o jej kolejnej ciąży.