Obserwuj w Google News

Krystian Ochman jest w szpitalu. Niepokojący wpis reprezentanta Polski na Eurowizji [FOTO]

2 min. czytania
28.06.2022 23:18
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman poinformował w mediach społecznościowych, że jest w szpitalu. Wpis reprezentanta Polski na Eurowizji zaniepokoił internautów. Co dolega wokaliście?

Krystian Ochman
fot. Instagram/krystianochman/screen

Krystian Ochman jeszcze do niedawna był mało znanym wokalistą, jednak dzięki zwycięstwu w 11. edycji The Voice of Poland dostał szansę na rozwój kariery. W maju wziął udział w konkursie Eurowizji, gdzie reprezentował Polskę z utworem "River". Mimo iż Polakowi dawano duże szanse na pozycję w czołówce, to jednak ostatecznie Ochman zajął miejsce poza pierwszą dziesiątką - dwunaste.

Mimo to Krystian zyskał dzięki Eurowizji olbrzymią sławę i sympatię wielu internautów. Jego utwór z Eurowizji szturmuje listy przebojów, chwytając za serca fanów. Niestety, fani mają powody do niepokoju, bowiem Ochman poinformował właśnie, że trafił do szpitala.

Zobacz także: Sebastian Fabijański o kryzysie w związku z Maffashion. „Panowała atmosfera pretensji”

Krystian Ochman jest w szpitalu. Niepokojący wpis reprezentanta Polski na Eurowizji

Na Instagramie Krystian Ochman podzielił się zdjęciem ze szpitala i przekazał, że z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Wcześniej piosenkarz musiał przełożyć jeden z koncertów, informując o problemach laryngologicznych. Jak wyjawił po konsultacji z lekarzem, ma bardzo spuchnięte migdałki i boli go ucho. Nie wspominał jednak, że konieczna była hospitalizacja.

Redakcja poleca

Jak widać, wokalista musiał trafić do szpitala. Na szczęście jest coraz lepiej, o czym poinformował na Instagramie.

Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia. Przepraszam, nie byłam aktywny, ale wciąż przebywam w szpitalu. Czuję się coraz lepiej, do jutra! - napisał.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Krystian Ochman
fot. Instagram/krystianochman/screen