Zamknij

Burza o prawdziwy wiek Klaudii El Dursi. Gwiazda "Hotelu Paradise" nie mówi prawdy?

Judyta Wanicka
03.03.2020 12:09

Klaudia El Dursi jest starsza niż twierdzi? Prawdziwy wiek prowadzącej show "Hotel Paradise" poróżnił internautów. Ile tak naprawdę ma lat Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi znowu wywołała burzę. Prowadząca reality show "Hotel Paradise" zdążyła już oberwać za pikantny taniec w bikini oraz słabe prowadzenie programu. Internautom nie spodobały się także jej zabawy ze słoniem na Bali, które uznano za wspierania haniebnego wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych. Teraz internautów podzielił urodzinowy post modelki, a konkretnie wiek, jaki sobie w nim przypisała.

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi zaniżyła swój wiek?

Klaudia El Dursi przyszła na świat 28 lutego 1989 roku. Kilka dni temu modelka obchodziła urodziny, do czego nawiązała w najnowszym wpisie na Instagramie.

Dziarskim krokiem w ten 31. rok - napisała pod zdjęciami.

Fani zapamiętali jednak, że w 2019 roku w "Top Model" Klaudia El Dursi przedstawiana była jako 30-latka. Powinna zatem skończyć 31 lat. Nieścisłość natychmiast postanowiono wytknąć gwieździe w komentarzach.

Chyba dziarskim krokiem w 32. rok, 31 lat właśnie ukończone - napisała jedna z fanek.

Dyskusja potoczyła się lawinowo. Część próbowała bronić wersji modelki, inni zaś sugerowali, że Klaudia El Dursi zaniżyła sobie wiek o rok.

Urodziny oznaczają ukończone 31 lat i wejście w 32. rok życia - prostuje internautka. 

Ale za miesiąc nadal będzie mieć 31 lat, ale + 1 miesiąc, więc można to rozumować jako: weszła "dziarskim krokiem" w 31. rok.

Znalazłam informację, że urodziła się 31 lat temu, wiec tyle lat ma już za sobą, dlatego nie może zaczynać 31. roku, tak dla ścisłości.

Może Klaudii chodziło o to, że zaczyna 31. rok życia, bo wchodzi w ten 31. rok życia. Dziwne gdyby obchodziła 31 lat, a napisała, że 32. To tak jakby nigdy nie miała 31... Zresztą chyba wiadomo, o co Klaudii chodzi. Zaczyna 31 lat i tyle - czytamy na Instagramie. 

 

RadioZET.pl/jw