Obserwuj w Google News

Klaudia El Dursi pochwaliła się nową fryzurą. Nie wszystkim się podoba: "Jak mop" [FOTO]

1 min. czytania
23.04.2021 10:02

Klaudia El Dursi przeszła spektakularną metamorfozę. Modelka i prowadząca "Hotelu Paradise" pochwaliła się nową fryzurą przed fanami. Nie wszyscy zareagowali pozytywnie na jej odmieniony wygląd.

Klaudia El Dursi
fot. VIPHOTO/East News

Klaudia El Dursi dała się poznać widzom TVN jako uczestniczka programu "Top Model". Początkująca modelka nie trafiła do finału, jednak nie przeszkodziło jej to w osiąganiu dalszych sukcesów w show-biznesie. El Dursi przyjęła propozycję prowadzenia programu "Hotel Paradise". Randkowe show z miejsca stało się hitem, a obecnie emitowana jest trzecia edycja. Podczas nagrań na Zanzibarze prowadząca postanowiła zaszaleć z fryzurą.

- Natchniona Afrykańską kulturą, zaszalałam i oto są. Co uważacie, pasują mi? - zapytała pod zdjęciem, na którym chwali się wyglądem po metamorfozie. Klaudia El Dursi postawiła na drobne warkoczyki, stylizowane na dredy. Na reakcje internautów nie musiała długo czekać.

Zobacz także:  Klaudia El Dursi poinformowała o stanie syna. Chłopiec niedawno trafił do szpitala

Klaudia El Dursi przeszła metamorfozę [FOTO]

Klaudia El Dursi zainteresowała nową fryzurą szerokie grono obserwatorów. Nie wszyscy pozytywnie zareagowali na metamorfozę celebrytki. Część osób twierdzi, że dużo lepiej wygląda w swoich naturalnych włosach. "Zdecydowanie nie", "Postarzają cię", "Lepiej, jak masz swoje naturalne", "Jak mój mop w szafie" - surowo ocenili internauci.

Inni głośno komplementują urodę gwiazdy "Hotelu Paradise": "Ładnemu we wszystkim ładnie", "Cudownie", "Ale bosko".

Jak wam się podoba?