Obserwuj w Google News

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Modelka wynajęła już prawnika

2 min. czytania
07.01.2021 11:32
Zareaguj Reakcja

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. Małżeństwo jednej z najbardziej znanych par na świecie trwało zaledwie 6 lat. Według informacji, które dotarły do mediów, modelka miała zatrudnić już prawniczkę, która pomoże jej rozstać się z raperem.

Kim Kardashian Kanye West
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

To koniec małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa? Wiadomość o tym, że para podjęła decyzję o rozwodzie, obiegła media na całym świecie. Modelka i raper poznali się w 2004 roku, a zaczęli randkować w 2007 roku po gali MTV. W międzyczasie Kim Kardashian spotykała się z innymi mężczyznami, a w 2011 roku poślubiła Krisa Humrpiesa. To małżeństwo nie trwało jednak długo - rozwiedli się już po 72 dniach. Kim i Kanye w 2013 roku doczekali się pierwszej córki North, a 24 maja 2014 roku powiedzieli sobie "tak" we Włoszech. Choć o kryzysie w ich małżeństwie mówiło się już od kilku miesięcy, teraz wszystko wskazuje na to, że para przygotowuje się do rozwodu.

Zobacz także:  Kanye West jest chory psychicznie. Kim Kardashian zabrała głos: "Prosimy o współczucie i empatię"

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się

Jak podaje informator magazynu "People", Kim Kardashian i Kanye West uczestniczą w terapii małżeńskiej. Od dawna napotykali problemy w związku, jednak starają się naprawić sytuację, także dla dobra swoich dzieci.

- Od dawna pracują nad swoim związkiem, ale żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. Rozważają różne scenariusze (...) to jeszcze nie koniec i małżonkowie robią wszystko, by uratować związek - przekazało źródło magazynu.

Anonimowe źródła tabloidów podają, że Kanye i Kim spędzili ostatnie tygodnie osobno. Celebrytka miała już zatrudnić nawet prawniczkę, która pomoże uporać jej się ze sprawą rozwodową - znaną wśród gwiazd Laurę Wasser. W kwestii podziału majątku rozpocznie się walka o luksusową posiadłość wartą 60 mln dolarów.

- Kim stara się namówić Kanye, by przepisał dom na nią, ponieważ ich dzieci tam mieszkają. Kim jest właścicielką całej ziemi i sąsiednich działek wokół domu, ale Kanye jest właścicielem samego domu - podaje "Page Six".