Zamknij

Katarzyna Dowbor padła ofiarą oszustów. Gwiazda apeluje do fanów

Patrycja Chudolińska
25.05.2020 18:18

Katarzyna Dowbor padła ofiarą oszustów. Wizerunek gwiazdy został wykorzystany bez jej zgody do reklamowania produktów w internecie.

Katarzyna Dowbor
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu. Gwiazda programu "Nasz nowy dom" cieszy się ogromnym zaufaniem widzów. Fani doceniają to, co dziennikarka robi dla potrzebujących rodzin i ufają jej poradom. Jedna z firm postanowiła bezprawnie wykorzystać sympatyczny wizerunek Dowbor do reklamy swojego produktu.

- Uwaga! Nie dajcie się nabrać! Oszustwo! W internecie pojawiły się reklamy produktu na pozbycie się pasożytów z organizmu. W tych reklamach bezprawnie wykorzystano mój wizerunek i nazwisko. Nigdy nie reklamowałam żadnego produktu na pasożyty i nie udzielałam żadnego wywiadu na ten temat - ostrzegła fanów na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Nasz nowy dom: Zachwycająca metamorfoza w programie. Widzowie wzruszeni

Katarzyna Dowbor wykorzystana przez oszustów

To nie pierwszy raz, gdy wizerunek znanej gwiazdy jest wykorzystywany bez jej zgody. Wcześniej o podobnej sytuacji pisali m.in. Kuba Wojewódzki czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Katarzyna Dowbor zaapelowała do fanów, by nie kupowali preparatów reklamowanych jej twarzą.

- Przestrzegam Was przed kupowaniem preparatów niewiadomego pochodzenia. Mogą być niebezpieczne dla Waszego zdrowia. A wobec oszustów wyciągnę konsekwencje prawne - podsumowała gwiazda Polsatu.

Katarzyna Dowbor na szczęście może liczyć na wsparcie fanów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy.

- Za dobroć w postaci remontowania domów... taka wdzięczność.

- Boże, co za czasy.

- Dziękuję pani Kasiu za ostrzeżenie.

- Oby ich szybko złapali, dziękuję za ostrzeżenie.

RadioZET.pl/PCh