Obserwuj w Google News

Katarzyna Bosacka pokazała cenę za skorzystanie z toalety na Helu. "Nie do uwierzenia, to jest chore" [FOTO]

2 min. czytania
01.07.2022 13:03
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Bosacka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widzimy cenę za skorzystanie z toalety na Helu oraz żart właściciela przybytku. Internauci byli w szoku i nie kryli swojego oburzenia.

Katarzyna Bosacka
fot. screen: YouTube Wedding Dream - Izabela Janachowska

Katarzyna Bosacka to popularna polska dziennikarka, która karierę rozpoczynała w "Gazecie Wyborczej", pracowała także jako korespondentka "Wysokich obcasów" w Waszyngtonie. Telewizyjną rozpoznawalność zyskała dzięki współpracy z TVN Style, gdzie prowadziła programy "Salon piękności", Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "O matko!". Bosacka rozstała się ze stacją w 2019 roku i założyła autorski kanał w serwisie YouTube. Znana jest z licznych wypowiedzi i publikacji dotyczących zdrowia, urody, medycyny i wychowania dzieci.

Dziennikarka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 70 tysięcy użytkowników. Dziennikarka dzieli się poradami, ale także przemyśleniami, nie stroni od zdecydowanej krytyki zjawisk, które uważa za nierozsądne i szkodliwe. Krytykowała między innymi antyszczepionkowe teorie Edyty Górniak, pokazywała także, jak konsumenci narzekali na "oszustwa" w cenach po obniżce VAT. Tym razem postanowiła pokazać fanom, ile kosztuje skorzystanie z toalety w nadmorskiej miejscowości i jakim poczuciem "humoru" wykazał się właściciel przybytku.

Redakcja poleca

Katarzyna Bosacka pokazała "toaletowy paragon grozy". Internauci oburzeni cenami nad morzem?

Na profilu Katarzyny Bosackiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie męskich toalet, za skorzystanie z których trzeba zapłacić od 4 do 5 złotych. Chyba że weźmiemy sobie do serca żart, który znalazł się na drzwiach wejściowych.

- Mały penis 5zł, duży penis 7zł - czytamy na jednym z przybytków.

Nie wszyscy internauci uznali napis za dowcipny, skupili się raczej na "podstawowej" cenie, która i tak uznana została przez wiele osób za skandalicznie wysoką.

- Jeśli to żart, to dla mnie niesmaczny. Poza tym wysokie ceny za korzystanie z toalet będzie skutkowało prawdopodobnie kosztami sprzątania terenu. Jaki sens?

- Żenujące. Bardzo słaby i obrzydzający żart. Cena też kuriozalna. Ktoś chyba dostał udaru od tych upałów. Przez to Hel będzie zasikany i śmierdzący. Ktoś powinien się tym zająć!

- Nie do uwierzenia, to jest chore.

- Masakra, toalety powinny być opłacane z urzędu - czytamy.

Wy także uważacie, że toalety w takich miejscach powinny być darmowe?