Obserwuj w Google News

Kasia Cichopek skomentowała plotki o śmierci Teresy Lipowskiej. Ostry wpis gwiazdy "M jak miłość"

2 min. czytania
09.06.2021 17:20
Zareaguj Reakcja

Informacja, że Teresa Lipowska nie żyje okazała się fake newsem. Kasia Cichopek potwierdziła, że odtwórczyni Barbary Mostowiak żyje i ma się dobrze. Gwiazda "M jak miłość" w dosadnych słowach zwróciła się do autora paskudnej plotki. 

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska
fot. VIPHOTO/East News

W środę w mediach pojawiła się informacja o śmierci Teresy Lipowskiej. Fani "M jak miłość" i aktorki wcielającej się w postać Barbary Mostowiak na chwilę wstrzymali oddech. Wielu internautów uwierzyło w treść artykułu krążącego po sieci, szczególnie że niedawno 83-letnia gwiazda skarżyła się w wywiadzie na nie najlepsze samopoczucie spowodowane wyizolowaniem i stresem związanym z pandemią.

Na szczęście doniesienia o śmierci Teresy Lipowskiej okazały się fałszywe. Informacji nie potwierdzili zarówno członkowie rodziny aktorki, jak i produkcja serialu "M jak miłość", a wpisy powielające fake news wkrótce zniknęły z social mediów. 

"M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Aktorka skomentowała pogłoski

Kasia Cichopek dementuje plotki o śmierci Teresy Lipowskiej

Paskudna plotka wstrząsnęła także aktorami "M jak miłość". Kasia Cichopek postanowiła odnieść się do sprawy w najnowszym wpisie na Instagramie. Aktorka kategorycznie zaprzeczyła doniesieniom, że Teresa Lipowska nie żyje i przekazała fanom, że nestorka rodu Mostowiaków wciąż ma się świetnie. 

Kochani, pragnę w imieniu naszej kochanej Pani Teresy Lipowskiej uspokoić wszystkich i przekazać, że ma się świetnie i wszystkich serdecznie pozdrawia - podkreśliła Cichopek. 

W poście padły mocne słowa pod adresem autorów fake newsa.

A ode mnie: jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać w internecie o śmierci Pani Teresy?!?!?! Oby Cię ręka sprawiedliwości dopadła!!! Uważajcie na ten artykuł, to również może być wirus, nie klikajcie w niego! Jestem szczerze oburzona!!! Murem i sercem za Panią Teresą, naszym skarbem i dobrem narodowym. Rodzina to jest siła - zaapelowała serialowa Kinga. 

Post udostępniono także na Instastories oficjalnego profilu "M jak miłość". Zatem uspokajamy: Teresa Lipowska wciąż pracuje na planie telenoweli i nie ma zamiaru żegnać się z widzami. 

"M jak miłość" przed wakacyjną przerwą: rodzina Zduńskich się powiększy