Zamknij

Kajra miała wypadek na rzece. Żona Sławomira pokazała nagranie: "Ja i moje kozactwo"

04.06.2020 13:14

Magdalena "Kajra" Kajrowicz wróciła do pracy na planie programu "Śląska karuzela". Żona Sławomira miała płynąć kajakiem po rzece, jednak już po chwili doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Gwiazda z impetem wpadła do wody.

Kajra Sławomir
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra, to żona wokalisty rock polo - Sławomira. Minione miesiące gwiazda wraz z rodziną spędziła w domowej kwarantannie w związku z pandemią koronawirusa. Zdjęciami z domowego zacisza dzieliła się przede wszystkim na swoim profilu na Instagramie.

W ostatnim czasie zniesione zostały kolejne obostrzenia, dzięki czemu Kajra mogła wrócić do pracy na planie. Niedawno żona Sławomira wzięła udział w nagraniach do programu "Śląska karuzela", emitowanego na TVS. W tym odcinku Magdalena Kajrowicz miała płynąć po rzece kajakiem. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Zobacz także: Kajra pokazała pośladki. Żona Sławomira: "Tak widzi mnie mój mąż"

Kajra miała wypadek na kajaku. Pokazała zdjęcia i nagranie

Kajak Magdaleny Kajrowicz w pewnym momencie przewrócił się do góry dnem, sama Kajra natomiast wpadła do wody. Nagranie i zdjęcia z wydarzenia opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

- Kochani, czasem zdarza się wodowanie. To jest moja pierwsza kąpiel (...) Pan mi przyszedł na ratunek! Ja i moje kozactwo. Tak się kończy pływanie kajakiem - znaczy, ja tak skończyłam. Tak się kończy zbójowanie - powiedziała na nagraniu.

Kajra przyznała na nagraniu, że razem z nią w wodzie wylądował jej telefon. Na szczęście gwieździe nic się nie stało, a urządzenie również wyszło z tego wypadku bez szwanku.

RadioZET.pl/PCh