Zamknij

Kaja Paschalska na zmysłowym zdjęciu. Gwiazda „Klanu” apeluje w ważnej sprawie

Maciej Friedrich
16.10.2019 12:33

Kaja Paschalska to aktorka doskonale znana między innymi z roli w serialu „Klan”. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zmysłowe zdjęcie, które ma drugie dno. Kaja zabrała głos w sprawie ważnej dla wszystkich kobiet.

Kaja Paschalska na zmysłowym zdjęciu. Gwiazda „Klanu” apeluje w ważnej sprawie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kaja Paschalska to polska aktorka, którą widzowie najmocniej kojarzą z roli Oli Lubicz w serialu „Klan”. Nic w tym dziwnego, w serialu gra od roku 1997 i praktycznie dorastała na planie. Poza aktorstwem próbowała swoich sił również jako piosenkarka. Wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”, dwukrotnie wzięła udział w rozbieranych sesjach dla magazynu „CKM”.

Kaja jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją pond 24 tysiące użytkowników. Aktorka wykorzystała to, by zaapelować w ważnej sprawie. Uwagę przykuwa bardzo zmysłowe zdjęcie gwiazdy „Klanu”.

Kaja Paschalska na odważnym zdjęciu. Tak apeluje w ważnej sprawie

We wtorek 15 października obchodzony był Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Z tej okazji Kaja Paschalska opublikowała w sieci zdjęcie oraz wpis, w którym apeluje do Polaków, by zadbali o swoje zdrowie i regularnie się badali. Fotografia Paschalskiej jest dość odważna i z pewnością przykuwa uwagę.

Jest tyle rzeczy, które my kobiety robimy, żeby dbać o nasze ciało. Kremy, pudry, balsamy, peelingi, zapachy, farby, lakiery(...) Chcemy być piękne, gładkie, jędrne, wiecznie młode. Co roku 17 tysięcy z nas dowiaduje się, że ma raka piersi. 6 tysięcy umiera. Gdybyśmy wkładały chociaż połowę tej energii w badanie swojego ciała, poznanie go, czujność na różne sygnały, które nam wysyła może ten wynik byłby mniejszy (...) Odpowiedzialność, świadomość, dbanie o zdrowie. To jest sexy! - napisała Kaja.

Gwiazda „Klanu” po raz kolejny apeluje w sprawie badań piersi. Podobny wpis opublikowała pod koniec września.

 Objawy raka piersi. Jakie symptomy mogą świadczyć o rozwoju raka piersi?

 

RadioZET.pl/MF