Obserwuj w Google News

Justin Bieber i Hailey na spotkaniu z prezydentem Francji. Ich stylizacje wzbudziły kontrowersje

1 min. czytania
23.06.2021 15:24
Zareaguj Reakcja

Justin Bieber opublikował zdjęcie ze spotkania z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną Brigitte Macron. Pod wpisem wokalisty pojawiły się negatywne komentarze. Internauci krytykują niewłaściwy wybór stylizacji Justina i jego żony Hailey Bieber.

Justin Bieber
fot. Rex Features/East News

Justin Bieber i Hailey Bieber spotkali się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem oraz pierwszą damą Brigitte Macron. Wokalista, znany z takich przebojów jak "Holy" oraz "Sorry" opublikował zdjęcie, które uwieczniło to wydarzenie. Choć liczył na pozytywne reakcje, fotografia wzbudziła spore kontrowersje w internecie. Obserwatorzy Biebera skrytykowali jego niewłaściwy strój. Oberwało się także żonie piosenkarza Hailey Bieber.

Zobacz także: Justin Bieber mógł umrzeć. Ochroniarze przychodzili w nocy, sprawdzać jego puls

Justin Bieber i Hailey Bieber na zdjęciu z Emmanuelem Macronem. Wybrali niestosowne stylizacje?

Na opublikowanym zdjęciu widzimy Justina Biebera ubranego w ciemny garnitur, jednak z luźną koszulą w paski pod spodem. Górne guziki koszuli nie są zapięte, przez co widać tatuaże oraz biżuterię piosenkarza. Jednak najbardziej w oczy rzucają się buty. Justin na tę okazję wybrał niebiesko-białe sportowe sneakersy.

Hailey Bieber ma na sobie beżową sukienkę z dość odważną górą, która odsłania brzuch oraz ramiona modelki. Jako obuwie wybrała wiązane sandałki. Zdaniem internautów zarówno Justin, jak i Hailey Bieber wybrali stroje niestosowne do okazji. Z drugiej strony część fanów broni postępowania celebrytów.

Co myślicie?