Zamknij

Hailey Baldwin - kim jest narzeczona Justina Biebera? [INSTAGRAM, WIEK]

Redakcja
23.07.2018 11:04

Kim jest Hailey Baldwin? Justin Bieber oświadczył się amerykańskiej modelce na początku lipca 2018 i od tego czasu wciąż pojawiają się pytania na jej temat. Sprawdzamy, co chcielibyście o niej wiedzieć i co para mówi o swoim związku i dalszych planach.

Hailey Baldwin - kim jest narzeczona Justina Biebera? [WIEK, WZROST, TATUAŻE, INSTAGRAM, WYMIARY]
fot. ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Hailey Baldwin i Justin Bieber - kim jest jego narzeczona? Sprawdzamy, o co najczęściej pytacie i co chcielibyście wiedzieć na temat amerykańskiej gwiazdy: wiek, wzrost, wymiary Hailey Baldwin, a także Instagram, Wikipedia, tatuaże i inne informacje.

Kim jest Hailey Baldwin? [WIEK, WZROST, WYMIARY, TATUAŻE]

Narzeczona Justina Biebera tak naprawdę nazywa się Hailey Rhode Baldwin. Urodziła się w mieście Tucson w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych, a urodziny obchodzi 22 listopada. W 2018 roku skończy 22 lata. Jest amerykańską modelką i celebrytką, bardzo często pojawia się w telewizji. Jest córką aktora Stephena Baldwina.

W związku z jej pracą w świecie modelingu, wiele osób zastanawia się, jakie wymiary ma Hailey Baldwin. Według amerykańskiej Wikipedii modelka ma 171 centymetrów wzrostu, 81 centymetrów w biuście, 61 centymetrów w talii i 86 centymetrów w biodrach. Ma blond włosy i brązowe oczy. 

Pojawiała się m.in. w sesjach zdjęciowych do amerykańskiego wydania "Vogue" oraz "Teen Vogue", a także na okładce "Jalouse Magazine". Oprócz tego jej zdjęcia można było zobaczyć także w holenderskiej edycji "L'Officiel" oraz w amerykańskiej edycji "Wonderland Magazine". Pojawiała się także m.in. z w kampaniach H&M, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren i innych.

Hailey Baldwin ma łącznie aż 19 tatuaży. Są to m.in. małe serduszko czy data ślubu jej rodziców.

Hailey Baldwin i Justin Bieber - ślub: kiedy para ma zamiar się pobrać?

Justin Bieber spotyka się z Hailey Baldwin już od 2015 roku, jednak w tym czasie para rozstawała się kilka razy. W czerwcu w mediach pojawiły się informacje, że Justin i Hailey są znów razem. W lipcu 2018 roku świat obiegła informacja o tym, że Justin Bieber i Hailey Baldwin są zaręczeni. Od tamtej pory wciąż pojawiają się pytania na temat daty ich ślubu. Para nie udziela mediom żadnych informacji na temat swojego związku i planów dotyczących ceremonii.

Po zaręczynach Justin Bieber opublikował na swoim koncie na Instagramie bardzo emocjonalny post dotyczący ich związku z Hailey.

» Justin Bieber zaręczony? Świadkowie potwierdzają

Hailey Baldwin - Instagram, Wikipedia

Wiele osób szuka informacji o modelce na Wikipedii i Instagramie. Hailey Baldwin jest aktywna na swoim koncie na insta, a znaleźć możemy ją po nicku @haileybaldwinJej profil obserwuje aż 14,2 miliona użytkowników.

Niestety na polskiej Wikipedii nie znajdziemy żadnych informacji o Hailey Baldwin. Kampanie z jej udziałem można przeglądać m.in. na stronie models.com.

RadioZET.pl/KP