Zamknij

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka: "Zostanie w moim sercu na zawsze"

29.06.2020 11:52

Joanna Przetakiewicz jest w szczęśliwym związku z Rinke Rooyensem. Projektantka nie ukrywa jednak, że jej wielką miłością był Jan Kulczyk. "To był bardzo ważny mężczyzna w moim życiu" - wyznała Joanna Przetakiewicz w programie "Gwiazdy bez maski".

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka: "Zostanie w moim sercu na zawsze"
fot. Instagram.com/ Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka: "To był bardzo ważny mężczyzna w moim życiu"

Joanna Przetakiewicz jest szczęśliwie zakochana w Rinke Rooyensie. Wcześniej projektantka La Manii związana była przez 10. lat z Janem Kulczykiem. W programie "Gwiazdy bez maski" Joanna Przetakiewicz zdradziła, dlaczego postanowili się rozstać. 

"Mieliśmy gigantyczne tempo życia, bardzo silne charaktery i swoje temperamenty, ambicje, drogi itd. Zawsze Jana stawiałam na pierwszym miejscu. Jego kariera i wszystko, co robił, było ważniejsze zawsze niż ja sama. Prawdą jest, że w momencie, w którym otworzyłam La Manię, zakochałam się w niej, więc bardzo trudno mi było w tym momencie zachować taką totalną neutralność. Bardzo aktywnie uczestniczyłam w życiu Jana, ale prawdą jest, że to tempo trochę nas zjadło" - powiedziała projektantka w rozmowie "Gwiazdy bez maski".

Dla Joanny Przetakiewicz śmierć Jana Kulczyka w 2015 roku była wielkim ciosem.

"To był bardzo ważny mężczyzna w moim życiu, bo nie dość, że był moim mentorem i mnóstwo się od niego nauczyłam, to był moją ogromną miłością, wsparciem. Oprócz miłości i ekscytacji, tam było też dużo przyjaźni, partnerstwa i wsparcia. Tego mu nigdy nie zapomnę. (….) Jan zostanie w moim sercu na zawsze i Rinke o tym wie" - podsumowała gwiazda,

Joanna Przetakiewicz o miłości do Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz znalazła miłość u boku producenta telewizyjnego - Rinke Rooyensa, z którym spotyka się od 2018 roku. W wywiadach bardzo ciepło wypowiadają się o sobie i deklarują, że chcą razem iść przez życie.

"Nie wyobrażam sobie bycia z niemęskim facetem, takim, który nie troszczy się o kobietę. To, co u niego zobaczyłam, to ogromną empatię i szacunek do ludzi, a także miękkość, a jednoczęśnie męskość, i twardość, i pewien upór, i testosteron" - mówiła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Z kolei Rinke Rooyens dodał:

"Kocham ją, jestem szczęśliwy, że jest obok mnie"  - wyznał. Prywatnie Joanna Przetakiewicz jest mamą trzech synów: Aleksandra, Jakuba i Filipa z poprzedniego związku. Z kolei Rinke Rooyens jest ojcem syna Rocha ze związku z Kayah.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl