Obserwuj w Google News

Jennifer Aniston pierwszy raz o swojej bezdzietności. W szczerym wywiadzie ujawniła powody

2 min. czytania
10.12.2021 10:04
Zareaguj Reakcja

Jennifer Aniston od lat spotyka się z pytaniami o to, dlaczego wybrała karierę zamiast macierzyństwa. Aktorka po raz pierwszy w szczerym wywiadzie ujawniła powody swojej bezdzietności.

Jennifer Aniston
fot. Invision/Invision/East News

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood, której sławę przyniosła rola Rachel green w kultowym serialu " Przyjaciele". Choć Aniston cieszyła się już olbrzymią sławą jako aktorka, był w jej życiu moment, kiedy jej twarz nie schodziła z okładek tabloidów z innego powodu. Wszystko przez jej związek z Bradem Pittem. Jen i Brad byli najbardziej rozchwytywaną parą Hollywood. Ich relacji z zainteresowaniem przyglądały się tłumy fanów i fotoreporterów. Wielbiciele kibicowali ich każdemu krokowi, przekonując, że Aniston i Pitt są piękni, młodzi i wprost stworzeni dla siebie.

Redakcja poleca

To wtedy, kiedy po 2 latach związku Jen i Brad się pobrali, pojawiły się pierwsze pytania o dzieci. 29-letnia wtedy aktorka nie komentowała wścibskich dociekań. Te jednak przez cały czas pojawiały się w jej życiu. Kiedy w 2005 roku Jen złożyła pozew rozwodowy i małżeństwo z Pittem dobiegło końca, wielu fanów żałowało, że aktorska para nie doczekała się potomstwa. Podobnie było w kolejnym małżeństwie Jennifer. 52-letnia obecnie gwiazda przez wiele lat musiała mierzyć się z pytaniami o bezdzietność i sugestiami, że wybrała karierę zamiast macierzyństwa. Do tej pory nie ujawniła powodów tego, dlaczego nie została mamą. Jednak w najnowszym wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" temat powrócił. Aniston pierwszy raz ujawniła prawdziwe powody.

Zobacz także: Jennifer Aniston rozczuliła fanów. Zabawnie nawiązała do "Przyjaciół"

Jennifer Aniston pierwszy raz szczerze o tym, dlaczego nie ma dzieci

Aktorka stwierdziła, że sugestie, że wybrała karierę, są "bolesne i paskudne", szczególnie że na komentarze pozwalają sobie osoby, które wspierają jej działalność zawodową. Zdaniem aktorki, nikt nie ma prawa wchodzić z butami w czyjeś życie i zadawać tak intymne pytania. Aktorka przyznała, że sytuacje, w których ktoś docieka, dlaczego nie ma ona dzieci, są dla niej bardzo przykre i niekomfortowe.

Kiedyś brałam to wszystko bardzo do siebie — plotki o ciąży i całe założenie: „Och, wybrała karierę, a nie dzieci" - powiedziała Jen. Następnie wyjaśniła, że nikt tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie naprawdę są powody jej bezdzietności. Choć nie wyjaśniła dokładnie, to jednak dała do zrozumienia, że w grę wchodzą kwestie zdrowotne.

Nie macie pojęcia dlaczego! Nie macie pojęcia, co się ze mną dzieje medycznie, dlaczego nie mogę. Nikt nawet nie wie, czy tak naprawdę mogę mieć dzieci. Te plotki są bolesne i paskudne - powiedziała poruszona Aniston.

Oto 10 gwiazd, które nie chcą mieć dzieci [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Kathy Hutchins / Shutterstock.com