Zamknij

Jacek Kurski niepokojąco o zdrowiu Rinke Rooyensa. Joanna Przetakiewicz komentuje

07.12.2020 12:40

Jacek Kurski w sobotnim, finałowym odcinku "The Voice of Poland" pozdrowił producenta programu Rinke Rooyensa, sugerując, że Rooynes walczy z poważną chorobą. Do jego słów odniosła się Joanna Przetakiewicz, która w rozmowie z serwisem Plejada.pl uspokoiła fanów. "To nie jest żaden koronawirus" - powiedziała projektantka i żona Rinke Rooyensa.

Joanna Przetakiewicz
fot. Piotr Fotek/Reporter/ East News

Jacek Kurski w finałowym odcinku "The Voice Of Poland" podziękował twórcom programu za owocną współpracę. Zanim przekazał kopertę z wynikami prowadzącym, zwrócił się do Rinke Rooyensa, którego serdecznie pozdrowił. Zasugerował też, że producent programu walczy z chorobą.

"Dziękuję firmie produkującej, a w szczególności pozdrawiam Rinke Rooyensa, który swoją walkę na dużo ważniejszym froncie prowadzi i wygrywa. Rinke, jesteśmy z tobą" - powiedział Jacek Kurski na antenie TVP.

Zobacz też: Rinke Rooyens ciężko zachorował. Poruszające wyznanie Joanny Przetakiewicz 

Rinke Rooyens poważnie chory? Joanna Przetakiewicz komentuje stan zdrowia męża

Słowami prezesa TVP zaniepokoili się widzowie. Serwis Plejada.pl postanowił skontaktować się z Joanną Przetakiewicz żoną Rinke Rooyensa. Projektantka postanowiła jednak uspokoić wszystkich tych, którzy zaniepokoili się stanem zdrowia Rooyensa.

"To nie jest żaden koronawirus, tylko te same sprawy, które dzisiaj już są w zasadzie nieaktualne. Nic się nie dzieje. Rinke nie walczy z żadną chorobą aktywną" - powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Warto podkreślić, że producent telewizyjny na początku tego roku zachorował na zapalenie płuc. Jak podkreśliła w rozmowie z Plejadą, Joanna Przetakiewicz, Rinke musi być teraz dużo bardziej ostrożny, zwłaszcza w dobie szalejącego koronawirusa.

"Rinke chorował ponad miesiąc na ostre zapalenie płuc. Dziś rzeczywiście o siebie mocno dba ze względu na koronawirusa, który przecież atakuje płuca. Teraz musi być potrójnie ostrożny" - powiedziała Joanna Przetakiewicz.

loader

RadioZet.pl/ Plejada.pl