Zamknij

Internauci nabijają się z kapci Rozenek: uważaj, żebyś nie wdepnęła w kurzą kupę

Redakcja
31.07.2018 10:32

Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem i dziećmi udali się do Francji, „a jak Francja, to kogut” – napisała gwiazda. Fani zwrócili jednak uwagę na jej obuwie. Rozenek ostatnio bardzo polubiła klapki z białym puszkiem. Miała je na nogach także w zagrodzie drobiu.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Choć wielu fankom Małgorzaty Rozenek bardzo podoba się nowe ulubione obuwie perfekcyjnej pani domu, to jednak wiele osób komentujących zdjęcia gwiazdy z wizyty w zagrodzie kurcząt zauważa, że chyba przesadziła z doborem butów. Miała na nogach włochate, białe bambosze. Nie jest to zbyt odpowiednie obuwie do takich wycieczek.

Niektórzy internauci zaczęli ostrzegać Rozenek, by przypadkiem nie wdepnęła w kurzą kupę. Komentujący żartują też, że to buty najlepsze do karmienia kur.

„I w tych białych puszkach w tą kurzą kupę”, „Już wiem dlaczego chciałaś włochate klapki.. do karmienia kur!”, „Ale że w takich butach”, „Małgoniu super kaputki do kurnika” – komentują internauci.

„Pani Małgosiu w białych kapciach do kur. To tylko Pani tak może” – zauważa ktoś inny. To kolejny przykład na to, że Małgorzata Rozenek w każdej sytuacji chce wyglądać dobrze. Przypomnijmy, że niedawno na jednym ze zdjęć reklamujących podkaszarki gwiazda pokazała się w białych kaloszach za kilkaset złotych, białych podkolanówkach i krótkich spodenkach. Wtedy internauci nie zostawili na niej suchej nitki, zarzucając, że taka reklama jest zupełnie nieszczera i wręcz zniechęca do zakupu reklamowanego produktu.

RadioZET.pl/SA