Zamknij

Grzegorz Czepułkowski z "Klanu" nie żyje. Ujawniono prawdopodobną przyczynę śmierci aktora

Patrycja Chudolińska
02.04.2020 16:19

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor znany z "Barw szczęścia" oraz "Klanu" zmarł nagle w wieku 46 lat. Bliscy gwiazdora ujawnili prawdopodobną przyczynę jego śmierci.

Grzegorz Czepułkowski
fot. Instagram/@mr._mature

Grzegorz Czepułkowski nie żyje

Grzegorz Czepułkowski zmarł pod koniec marca 2020 roku. Aktor odszedł niespodziewanie w wieku 46 lat. O śmierci gwiazdora poinformowała rodzina.

- Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów. Żal tych niewypowiedzianych... (...) Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel - opublikowano na profilu aktora.

Gwiazdora "Barw szczęścia", "Klanu" i "Ojca Mateusza" pożegnali również jego współpracownicy. W opublikowanym na YouTubie nagraniu wspominają zmarłego. Choć wcześniej nie ujawniali przyczyn jego śmierci, teraz postanowili odnieść się do komentarzy internautów.

Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw szczęścia"?

Pod nagraniem w serwisie YouTube pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że 46-letni aktor mógł popełnić samobójstwo. Współpracownicy Grzegorza Czepułowskiego postanowili jednak zdementować tę pogłoskę. Prawdziwą przyczyną śmierci najprawdopodobniej był zawał serca.

- Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu, i nierozsiewane bzdur na temat przyczyn śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach. Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - napisali bliscy Grzegorza w komentarzu pod nagraniem.

RadioZET.pl/PCh