Zamknij

Uczestnicy "Gogglebox" dementują informację o swojej śmierci. Mieli zginąć w wypadku samochodowym

28.04.2022 20:09

Mariusz Kozaki i Jacek Szawioła przekazali, że informacja o ich śmierci była fałszywa. Bohaterowie programu "Gogglebox" odnieśli się do krążącego w sieci newsa o wypadku, w którym obaj mieli zginąć. 

Jacek Szewioła i Mariusz Kozak
fot. Instagram:@kozakma

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła są jednym z duetów komentujących programy w show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Jakiś czas temu poinformowali o rozstaniu, ale nadal się przyjaźnią i występują razem w programie.

Ostatnio w sieci pojawił się news o tragicznej śmierci bohaterów "Gogglebox". Według publikacji Mariusz Kozak i Jacek Szawioła mieli zginąć w wypadku samochodowym w drodze do studia - ich auto miało się zderzyć z tirem. Newsowi towarzyszyła czarni-biała fotografia i link do rzekomego nagrania wypadku z kamerki samochodowej. Mariusz Kozak przekazał, że takie wydarzenie nie miało miesjca, a opublikowana informacja jest fake newsem. 

Gogglebox: Mariusz Kozak i Jacek Szawioła dementują informacje o swojej śmierci

Wiadomość krążąca w social mediach zapewne zaniepokoiła wielu wielbicieli pary, lecz Mariusz Kozak w porę zareagował na krążącego fake newsa, dzięki czemu fani mogli odetchnąć z ulgą.

Fake news! Żyję i mam się dobrze - przekazał komentator z "Gogglebox".

Informacja o wypadku została spreparowana przez internetowych naciągaczy. Obaj uczestnicy "Gogglebox" najbardziej obawiali się reakcji bliskich i podkreślili, że ich mamy mogłyby takiej wiadomości nie przeżyć. 

Ja wczoraj odebrałem kilka telefonów od takich znajomych, z którymi nie miałem kontaktu kilka lat. Kolega do mnie zadzwonił z taką zadyszką w głosie. To było przerażające, że on naprawdę w to uwierzył, odebrałem telefon i usłyszałem: "Mariusz! Ty żyjesz!". Trochę mnie zmroziła reakcja innych ludzi - skomentował sprawę Mariusz Kozak w rozmowie z "Co za tydzień". 

Niestety to nie pierwsza tego typu sprawa. Wcześniej doniesienia o własnej śmierci mieli okazję przeczytać m.in. Teresa Lipowska, Muniek Staszczyk, Sylwia Bomba, Mateusz Pawłowski z "Rodzinki.pl" czy Tomasz Karolak, który miał rzekomo stracić w wypadku partnerkę. 

Dominik Raczkowski jednak żyje. Gwiazdor „Warsaw Shore” sfingował śmierć. „Zrobiłem was w chu*a” [WIDEO]

loader