Zamknij

Ewan McGregor i Mary Winstead wzięli ślub. Aktor wziął za żonę o 14 lat młodszą kochankę

27.04.2022 11:26

Ewan McGregor i Mary Wintead byli na medialnym świeczniku po tym, jak aktor dla o 14 lat młodszej ukochanej po ponad dwóch dekadach małżeństwa wziął rozwód. Obecnie są już po ślubie, a w mediach pojawiły się szczegóły dotyczące uroczystości.

Ewan McGregor i Mary Winstead
fot. screen: YouTube

Ewan McGregor to brytyjski aktor, który zrobił imponującą karierę w Hollywood i obecnie jest jednym z czołowych gwiazdorów kina. Kiedy w 1989 roku debiutował w serialu "Opowieści z krypty", niewiele osób spodziewało się, że w przyszłości stworzy takie rozpoznawalne kreacje aktorskie jak Mark Renton w "Trainspotting", Christian w "Moulin Rouge!" czy Obi-Wan Kenobi w serii "Gwiezdne wojny". Na swoim koncie ma role w "Helikopter w ogniu", "Anioły i demony" czy "Krzysiu, gdzie jesteś?". W 2022 powróci na ekrany jako rycerza Jedi w serialu "Oby Wan-Kenobi". Jest doskonale znany z zaangażowania w działalność charytatywną, w 2016 roku został uhonorowany humanitarną nagrodą BAFTA.

McGregor przez wiele lat uznawany był nie tylko za niezwykle utalentowanego, wszechstronnego aktora, ale także przykład wiernego i kochającego męża. Pierwszą żonę Eve Mavrakis poślubił w 1995 roku, urodziły im się cztery córki. Wielu fanów było w prawdziwym szoku, gdy w 2017 roku na jaw wyszedł romans Ewana z o 14 lat młodszą Mary Elizabeth Winstead, którą poznał na planie serialu "Fargo". Gwiazdor publicznie cieszył się nowym związkiem i twierdził, że "nigdy nie był tak szczęśliwy". Choć nową miłość przepłacił konfliktem z córką i kosztownym rozwodem, nie żałował swojej decyzji. Teraz Mary jest już nie kochanką, ale żoną McGregora.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Ewan McGregor i Mary Winstead wzięli ślub. Aktor poślubił o 14 lat młodszą koleżankę z planu

Jak donoszą zagraniczne media, Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia miała być skromna i kameralna, podobnie jak wesele, na którym serwowano potrawy z lokalnych restauracji.

- To było małe wesele dla rodziny i bliskich przyjaciół. Ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu. Wszystko było cudowne i radosne (...) Menu było od lokalnych dostawców. Tworzą uroczą parę. Są dość dyskretni i lubią swoje życie w kanionie. Często chodzą na wycieczki i na plażę - zdradził informator "People".

Przypomnijmy, że w czerwcu 2021 roku na świat przyszło dziecko Ewana i Mary. Szczęśliwi rodzice po czterech latach związku powitali ukochanego synka.