Zamknij

Ewan McGregor planuje ślub z kochanką. Dla Mary Elizabeth Winstead zostawił żonę po 22 latach

Maciej Friedrich
21.04.2022 15:22

Ewan McGregor  i Mary Wlizabeth Winstead mają planować ślub. Dla nowej ukochanej aktor po 22 latach małżeństwach zostawił żonę Evę Mavrakis. Otwarcie przyznał się do romansu i stracił fortunę na rozwodzie.

Ewan McGregor
fot. screen: YouTube

Ewan McGregor to jeden z największych gwiazdorów Hollywood, uwielbiany przez widzów i doceniany przez krytyków. Urodzony w Szkocji aktor debiutował na ekranie w serii "Opowieści z krypty", rozpoznawalność przyniosła mu główna rola w serialu "Szminka na twoim kołnierzyku". Swoją pozycję w filmowym świecie umacniał rolami w takich produkcjach jak "Emma" czy "Pillowbook", serca widzów podbił świetną kreacją narkomana Marka Rentona w głośnym "Trainspotting". Mogliśmy oglądać go w takich hitach jak "Gwiezdne wojny", "Moulin Rouge" czy "Fargo", za rolę w tym ostatnim otrzymał statuetkę Złotego Globu. W maju 2022 roku powróci do uniwersum "Gwiezdnych Wojen" w serialu "Obi-Wan Kenobi".

Równie głośno, co o aktorskich sukcesach McGregora, mówi się o jego życiu osobistym. Aktor w 1995 roku wziął ślub z francuską producentką filmową Eve Marakis. Przez ponad dwie dekady uchodzili za jedno z najbardziej udanych małżeństw światowego show-biznesu. Eve urodziła dwie córki, kolejne dwie adoptowali. Wydawało się, że Ewan jest przykładem małżeńskiej wierności. Niestety, trwające 22 lata małżeństwo rozpadło się po tym, jak wyszło na jaw, że gwiazdor ma romans z Mary Elizabeth Winstead, która niedługo ma zostać jego drugą żoną.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead planują ślub. Aktor zostawił żonę po 22 latach

Kiedy w 2017 roku wyszło na jaw, że McGregor zdradza żonę z popularną aktorką znaną między innymi z takich produkcji jak "The Ring 2", "Bobby" czy dwóch części "Szklanej pułapki", gwiazdor nie czuł wstydu i publicznie oświadczał, że "nigdy nie czuł się tak szczęśliwy". Za nową miłość zapłacił konfliktem z córką Clarą, która nazwała go śmieciem, a także niezwykle kosztownym rozwodem. Eve Markis została właścicielką wartej 7 milionów dolarów willi i wywalczyła wysokie alimenty na siebie i dzieci (odpowiednio około 40 tysięcy i 15 tysięcy funtów miesięcznie).

McGregor miał odzyskać uczucia córki, a w czerwcu 2021 roku po raz kolejny został ojcem, na świat przyszedł jego syn. Być może narodziny potomka skłoniły Ewana i Mary do zalegalizowania swojego związku. Aktorska para ma szykować się do ślubu.

- Są bardzo zakochani, a ich pierwsze dziecko, które przyszło na świat w zeszłym roku, tylko wzmocniło tę więź - poinformował portal Page Six.

Podczas ostatniej imprezy w Los Angeles na palcu Winstead można było dostrzec imponujący pierścionek, co ma być dowodem na to, że aktor poprosił ukochaną o rękę.