Zamknij

Dorota Szelągowska zaliczyła bolesną wpadkę. Jej remont nie spodobał się domownikom

03.02.2021 09:53

Dorota Szelągowska znana jest ze spektakularnych, błyskawicznych remontów, którymi odmienia życie uczestników swoich programów. Niestety, jej pomysł na metamorfozę mieszkania nie zawsze podoba się lokatorom. Gwiazda opowiedziała o jednej z najbardziej bolesnych "wpadek", których doświadczyła w trakcie pracy.

Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Szelągowska znana jest przede wszystkim z takich programów, jak "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda dzięki swojej pracy nie tylko niesie rozrywkę telewidzom, ale także pomaga tym, których mieszkanie wymaga drastycznej metamorfozy. Większość uczestników programów Szelągowskiej z zachwytem podziwia efekty jej remontów. Niestety w jednym z kręconych odcinków bohaterowie show nie byli zadowoleni z tego, jak wygląda ich odmieniony dom. Prezenterka i projektantka wnętrz ciężko przeżyła rozczarowanie lokatorów.

- Raz na kilkaset programów, które już zrobiliśmy, rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty - wyznała Dorota Szelągowska w rozmowie z magazynem "Gala".

Zobacz także: Dorota Szelągowska bez makijażu. Pokazała, jak powstaje "Pani z telewizji"

Dorota Szelągowska wspomina nieudany remont

Dorota Szelągowska pragnie nieść pomoc i radość, i z niesamowitą ambicją podchodzi do realizacji kolejnych projektów. Nic dziwnego, że niezadowolenie bohaterów programu było dla niej bolesnym ciosem. Gwiazda ma nadzieję, że podobna "wpadka" nigdy więcej się nie powtórzy. Choć ciężko wpasować się w każdy gust, Dorota Szelągowska zawsze zwraca uwagę na potrzeby uczestników, jednocześnie korzystając z bardzo uniwersalnych, sprawdzonych rozwiązań.

- Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie - dodała gwiazda TVN.

Oglądacie programy Doroty Szelągowskiej?

loader