Obserwuj w Google News

Dawid Woliński pozuje nago na tle rajskiego morza. "Niebiański Dawid"

Sylwia Wamej
1 min. czytania
02.10.2020 13:01
Zareaguj Reakcja

Dawid Woliński postanowił pójść w ślady innych gwiazd, które w ostatnim czasie ochoczo publikują nagie zdjęcia w sieci. Dawid Woliński również postanowił uraczyć fanów nagim zdjęciem. Juror "Top Model" zaprezentował swoje wdzięki na tle rajskich widoków.

Dawid Woliński
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Dawid Woliński chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Juror "Top Model" dołączył do grona gwiazd, które publikują nagie zdjęcia w sieci. Ostatnio swoje wdzięki pokazali m.in. Tomasz Makowiecki i Maja Sablewska. Tym razem juror "Top Model" nawiązał do nagiej sesji w programie, która dla aspirujących modeli i modelek jest nie lada przeżyciem.

"Sesja z  @tyszka_marcin w zasadzie jedna z najtrudniejszych dla naszych uczestników. Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej?  #nagasesja też postanowiłem dopasować się do tematu...a woda nie była najcieplejsza...8c" - napisał Dawid Woliński, prezentując wyrzeźbione ciało na tle rajskich  widoków.

Dawid Woliński pokazał nagie zdjęcie na Instagramie. "Jak Posejdon"

Nagie zdjęcie wywołało furorę wśród fanów i fanek. "Osz ty, do zjedzenia", "Dawid, wyszedłeś jak Posejdon", "najseksowniejszy facet na świecie", "sztos" - komentowali zachwyceni wielbiciele Wolińskiego.

Dawid Woliński  zasiada w jury "Top Model" od pierwszej edycji razem z Marcinem Tyszką i Joanną Krupą. W późniejszych edycjach dołączyła Kasia Sokołowska.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl