Zamknij

Daria Ładocha szczerze o traumatycznym porodzie. "Miałam depresję poporodową"

20.08.2020 17:32

Daria Ładocha to popularna blogerka kulinarna i prezenterka TVN, a od jakiegoś czasu także prowadząca reality show "Ameryka Express". W ostatniej rozmowie z Agatą Młynarską w programie "#agatasiękręci" gwiazda opowiedziała o trudnych doświadczeniach z życia prywatnego.

Daria Ładocha
fot. TRICOLORS/East News

Daria Ładocha wiosną 2020 roku zadebiutowała w roli prowadzącej "Ameryka Express". Blogerka kulinarna, którą wcześniej mogliśmy zobaczyć między innymi w "Agent - Gwiazdy" oraz "Dzień dobry TVN", zdaniem widzów bardzo dobrze poradziła sobie w roli prowadzącej reality show, zastępując w tej roli Agnieszkę Woźniak-Starak. Prywatnie Daria Ładocha jest mamą dwóch córek, z którymi prowadzi program "Patenciary" na antenie Food Network.

W swoich mediach społecznościowych blogerka często publikuje zdjęcia z córkami: 11-letnią Laurą i 6-letnią Matyldą. Jakiś czas temu przyznała przed fanami, że początki jej przygody z macierzyństwem nie były łatwe. Niedawno Daria Ładocha była gościem w programie Agaty Młynarskiej "#agatasiękręci", gdzie dokładniej poruszyła ten temat. Okazuje się, że już podczas porodu pojawiły się niespodziewane komplikacje.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan nie jest gotowa na poród. "Nie mamy nawet łóżeczka"

Daria Ładocha szczerze o pierwszym porodzie

Daria Ładocha zdradziła, że miała depresję poporodową po pierwszym dziecku, z którą zmagała się blisko rok. Jej poród nie przebiegł tak, jak spodziewała się tego młoda mama. W pierwszej chwili usłyszała od lekarzy, że jej dziecko nie żyje. Później okazało się, że mała Laura ma 0 punktów w skali Apgar.

- Miałam trudny poród, bo mi powiedziano po porodzie, że moje dziecko nie przeżyło, a potem okazało się, że jednak przeżyło. Robię tu teraz taki duży coming out (...) Powiedziano, że wady rozwojowe będą się pojawiać na każdym kroku i mam się na to przygotować. Wiesz, bardzo ciężko jest młodej matce usłyszeć taką diagnozę - zdradziła Daria Ładocha.

Obecnie obie córki gwiazdy TVN są zdrowe i chętnie uczestniczą w projektach kulinarnych znanej mamy.

loader