Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska pisze kolejną książkę. Ujawniła zaskakujący szczegół

Anna Skalik
2 min. czytania
17.10.2022 15:35
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że już wkrótce do sprzedaży trafi jej kolejna książka. Prz okazji "królowa życia" zdradziła zaskakujący sekret.

Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram/@queen_of_life_77/screen

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu wydała swoją debiutancką książkę – autobiografię, zatytułowaną „Prawdziwa historia Królowej Życia”. Rozprawiła się w niej ze swoją kryminalną przeszłością, ujawniając przy tym mnóstwo swoich sekretów.

Jak się okazuje, główna gwiazda „Królowych życia” ma apetyt na kolejną książkę, w której ujawni jeszcze więcej tajemnic swojego życia. Poinformowała o tym na Instagramie, zamieszczając stare zdjęcie i przy okazji ujawniła dość zaskakujący szczegół.

Zobacz także: Kontrola w TVP w sprawie koncertu disco-polo. „Sylwester Marzeń” uratowany?

Dagmara Kaźmierska pisze kolejną książkę. Ujawniła zaskakujący szczegół

Na starej fotce, na której Dagmara i towarzysząca jej kobieta „straszą” stylizacjami, widać bardzo długie paznokcie Kaźmierskiej. „Królowa” chwali się, że nie były to tipsy, a jej własne „szpony”. Jak zdradziła, te długie paznokcie kiedyś uratowały Conanowi życie. Ale co dokładnie może kryć się pod tą historią? Tego Dagmara Kaźmierska nie ujawniła.

„Królowa życia”, póki co, nie zdradza, kiedy ukaże się jej książka, ani jak będzie zatytułowana, jednak jej fani już deklarują, że czekają na nowe wydawnictwo z niecierpliwością.

Redakcja poleca

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Jak to mówią. Choć ja nadal kocham swoją wioskę i nie po drodze mi do metropolii, bo gdzie takiemu „wsiokowi”, jak ja, iść do wielkiego miasta. Ponad 20 lat temu wróciłam ze Stanów, gdzie napatrzyłam się na takie pazury, co tam było zupełnie normalne. Z kolei tu patrzono na nie jak na UFO i wielu za moimi plecami pukało się czoło […]. Historyjkę o tym, jak te pazury moje, żadne tipsy) uratowały życie Conanowi, kiedy był malutki, przeczytacie już niedługo w kolejnej mojej książce – zapowiedziała Dagmara Kaźmierska.

Cóż, można się domyślić, że w książce znajdzie się jeszcze więcej ciekawych historii, bo Dagmara z całą pewnością ma jest wiele zaskakujących opowieści w zanadrzu – m.in. ze względu na swoją kryminalną przeszłość. Kaźmierska spędziła 14 miesięcy w więzieniu, usłyszała wyrok między innymi za zmuszanie kobiet do prostytucji i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Właśnie z tego powodu jej udział w „Królowych życia” budził tak wiele kontrowersji i pojawiały się głosy, że promuje osoby, które żyły z przestępczej działalności.

Mimo wszystko Dagmara zyskała przychylność widzów, których próbowała przekonać, że za swoje złe czyny już odpokutowała.