Zamknij

Cleo w programie Kuby Wojewódzkiego. Przyznała się do próbowania narkotyków

23.09.2020 11:27

Kuba Wojewódzki gościł ostatnio w swoim programie Cleo i Krzysztofa Zalewskiego. Wokalistka opowiedziała w rozmowie z dziennikarzem TVN o swojej krótkiej przygodzie z narkotykami.

Cleo Kuba Wojewódzki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki powrócił z kolejnym sezonem swojego autorskiego programu na TVN. Dziennikarz w najnowszej, jesiennej edycji zadbał o to, by na jego fotelu zasiadły największe polskie gwiazdy. We wtorkowym wydaniu mogliśmy zobaczyć Cleo, autorkę hitu "Za krokiem krok". Piosenkarka niedawno wydawała album "SuperNOVA". Oprócz promocji płyty, artystka odpowiedziała na pytanie dotyczące życia prywatnego.

Zobacz także: Cleo w niesamowitej formie. Internauci zachwycają się figurą piosenkarki [FOTO]

Kuba Wojewódzki: Cleo opowiedziała o doświadczeniu z "blantem"

Kuba Wojewódzki rozmawiał z Cleo na temat początków jej kariery. Niespodziewanie pojawiły się żarty na temat palenia "blantów". Okazuje się, że wokalistka miała drobne doświadczenia z używkami. Artystka zapaliła raz po koncercie, jednak na tym się skończyło. Cleo miała powód, by nie sięgać kolejny raz po narkotyki.

- Ja się boję dziwnych reakcji, dlatego nie biorę narkotyków. Spróbowałam, zakaszlałam i ja naprawdę nie nadaję się do tego. Było mi trochę weselej, ale po tych dwóch próbach zaciągnięcia się miałam wrażenie, że zjem cały autobus koncertowy. Ja bym ważyła 300 kg, gdybym paliła - wyjaśniła piosenkarka.

Artystka zwróciła się także do swoich rodziców, którzy zapewne oglądali ją w telewizji: "Mamo, tato, to był tylko raz". Doceniacie szczerość Cleo?