Zamknij

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" się oświadczył. Fani chwalą narzeczoną. "Bardzo ogarnięta" [WIDEO]

29.06.2021 16:16

Krzysztof "Bandziorek" z serialu "Chłopaki do wzięcia" oświadczył się ukochanej Danusi. Jak wygląda narzeczona Bandziorka? Widzowie nie mogą się nadziwić, że bohater polsatowskiego serialu znalazł sobie taką kobietę. Mają jednak pewne obawy. 

Krzysztof "Bandziorek" z "Chłopaków do wzięcia"
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Program "Chłopaki do wzięcia" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie uwielbiają śledzić losy ubogich mężczyzn, którzy pragną znaleźć miłość i założyć szczęśliwą rodzinę. Po drodze muszą jednak mierzyć się z własną niedolą, spowodowaną biedą, brakiem pracy i uzależnieniami.

Przez serial przewinęło się już dziesiątki bohaterów. Do najbardziej znanych należą Rysiek "Szczena" Dąbrowski oraz Krzysztof "Bandziorek". Ten pierwszy, mimo problemów z prawem i kolejnych pobytach w więzieniu, ostatecznie zdołała poukładać sobie życie. Obecnie Rysiek jest w szczęśliwym związku z Asią i ma z nią dziecko. Ponadto przeszedł spektakularną metamorfozę w związku z walką w VIP MMA, do której zaprosił go Marcin Najman. 

Rysiek z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł wielką metamorfozę. Pokazał partnerkę i syna [FOTO]

Chłopaki do wzięcia: Bandziorek oświadczył się ukochanej Danusi

Bandziorek wprawdzie nie jest tak przebojowy w kontaktach z kobietami jak Rysiek, ale po latach i do niego uśmiechnęło się szczęście. Kilka miesięcy temu Krzysztof odnalazł się na Mazurach. Pojechał tam za pracą, lecz w gospodarstwie, w którym służył, nieoczekiwanie spotkał miłość życia. Partnerka Bandziorka ma na imię Danuta i podobnie jak on sporo w życiu przeszła. Kobieta wychowywała się z ojcem alkoholikiem, potem miała męża, który również zaglądał do kieliszka. Po latach nieszczęśliwych związków w końcu spotkała Krzysztofa. 

W jednym z ostatnich odcinków "Chłopaków do wzięcia" widzowie byli świadkami oświadczyn Bandziorka. Krzysztof poprosił Danusię o rękę w obecności przyszłej teściowej. 

Kochanie, zostaniesz moją żoną? - zapytał Danusię, wręczył ukochanej bukiet kwiatów. 

Nie wiem, zastanowię się... ale raczej tak. No nie, jest super, daj. Przyjmę ten pierścionek od ciebie - powiedziała partnerka Krzysztofa. 

Widzowie życzą narzeczonym szczęścia i podziwiają Danusię, że dała Bandziorkowi szansę. Jednocześnie martwią się, że kobieta wikła się w kolejny związek, gdzie obecny jest alkohol. 

Ksywa zobowiązuje i podejrzewam, że prędzej czy później Bandziorek coś dorobi po pijaku.

Fajna ta Danusia, bardzo ogarnięta, ale obawiam się, że alkohol zniszczy tę sielankę. Bandziorek trochę się już ogarnął, ale jednak dalej sięga tu po jedno piwko, tam po kolejne... Ale mimo to życzę szczęścia. 

Żeby ten chłop znów jej nie zawiódł. Dostał szansę i trzymam kciuki, żeby dotrzymał to, co powiedział Danusi. Bo jak zmarnuje szansę to kiepsko skończy. Więc Bandziorek, szanuj Danusię!

Trzymacie za nich kciuki? 

loader