Obserwuj w Google News

Była partnerka Filipa Chajzera zapowiada zmiany w życiu. Dodała wymowny wpis

Anna Skalik
2 min. czytania
15.06.2022 08:45
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Walczak przeżyła prawdziwy szok, kiedy z tabloidu dowiedziała się, że jej partner Filip Chajzer umawia się na nocne schadzki z kochanką. W nowym wpisie podziękowała wszystkim za wsparcie i zapowiedziała zmiany w życiu.

Małgorzata Walczak
fot. Instagram/Małgorzata Walczak/screen

Małgorzata Walczak i Filip Chajzer bliższe relacje nawiązali, kiedy kobieta pracowała jako dziennikarka TVP Info. Potem przeszła do TVN i została menedżerką oraz asystentką swojego przyszłego partnera. Wkrótce okazało się, że Chajzer i Walczak są razem. Dla prezentera tamte lata były niezwykle trudne, bo był to czas po tragicznej śmierci jego syna. Walczak była z nim i wspierała go, kiedy zmagał się z depresją. W 2017 roku na świat przyszło dziecko Filipa i Małgorzaty -  syn Aleksander. Para unikała rozgłosu i stroniła od show-biznesowych imprez, jednak zdawało się, że tworzą zgraną rodzinę.

Redakcja poleca

Niestety, ten sielankowy obraz zburzyły doniesienia tabloidu o tym, że Filip Chajzer spotyka się z inną kobietą. Sensacje te Małgorzacie Walczak wywróciły życie do góry nogami. Była dziennikarka telewizyjna starała się nie zabierać głosu na temat tego, co się stało, jednak to do niej płynęły wyrazy wsparcia od internautów, a Filip Chajzer spotkał się z ostrą krytyką i wciąż przechodzi kryzys wizerunkowy.

Zobacz także: Marcin Prokop ujawnił dramatyczną historię. „Zdarzył się okropny wypadek”

Wygląda na to, że Małgorzata Walczak powoli zaczęła odbudowywać życie, które legło w gruzach. Z jej najnowszego wpisu wynika, że czekają ją wielkie zmiany.

Była partnerka Filipa Chajzera zapowiada zmiany w życiu. Dodała wymowny wpis

Na Instagramie była partnerka Filipa Chajzera poinformowała o swoim małym sukcesie. Jak ustalił Pudelek, chodzi o sprawy zawodowe. Portal informuje, że Walczak ma rozpocząć pracę w telewizji News 24.

Podobno jak człowiek uwierzy w siebie to może przenosić góry. Wczoraj usłyszałam, że warto wyznaczać sobie realne cele i się ich trzymać. Może świata nie podbiję, ale naprawdę cieszę się z małych sukcesów - napisała Walczak.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy pełnych wsparcia. Co ciekawe, także od osób pracujących z Filipem - m.in. Darii Ładochy. Słowa wsparcia pozostawiła też Pati Sołtysik i (podobno) Gosia Ohme, jednak - jak pisze Pudelek - jej wpis szybko zniknął.

Podbijesz świat i niejedno ludzkie serce - piszą internauci.