Obserwuj w Google News

Brzozowski i Górniak spędzą razem majówkę? Jest komentarz piosenkarza

2 min. czytania
30.04.2021 11:31
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak spędzą razem długi weekend majowy? W mediach pojawiły się informacje o serdecznych stosunkach wokalisty i wokalistki. Polski kandydat na Eurowizję skomentował swoje majówkowe plany.

Rafał Brzozowski
fot. Beata Zawadzka/East News

Rafał Brzozowski może mówić o ogromnym medialnym sukcesie, który zawdzięcza współpracy z Telewizją Polską. Pochodzący z Warszawy wokalista zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w "The Voice of Poland". Choć odpadł tuż przed finałem, swoim głosem i charyzmą wzbudził duże zainteresowanie. Na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych oraz hit "Tak blisko", który królował w stacjach radiowych. W 2017 roku rozpoczął także karierę prezentera telewizyjnego, był gospodarzem "Koła Fortuny", a obecnie możemy oglądać go w "Jaka to melodia?".

Teraz przed Rafałem kolejne artystyczne wyzwanie i to wyzwanie o skali międzynarodowej. Niespodziewanie to właśnie gwiazdor TVP został wybrany jako krajowy reprezentant, który będzie walczył o zwycięstwo podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Choć jego singiel "The Ride" przez wielu specjalistów oceniany jest surowo, piosenkarz robi wszystko, by sprawić Polakom miłą niespodziankę. Pomóc ma mu w tym Edyta Górniak, która na Eurowizji odniosła największy jak dotąd sukces wśród reprezentantów Polski. Z piosenką "To nie ja" zajęła 2. miejsce. Gwiazda zaprosiła Brzozowskiego na warsztaty, jednak pojawiły się głosy, że to nie koniec bliskich relacji przyjaciół z estrady.

Redakcja poleca

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak spędzą razem majówkę? Jest komentarz wokalisty

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski zorganizowali wspólną relację live, po której pojawiły się plotki o zacieśnianiu ich relacji, a nawet głosy, że łączy ich coś więcej niż zawodowa sympatia. Portal Pudelek informował, że wokalista i wokalistka spędzą wspólnie majówkę, podczas której będą pracować nad warsztatem wokalnym Rafała.

- Rafał przyjedzie do Edyty w góry w majówkę. Będą pracować nad jego piosenką na Eurowizję. Edyta sama mu to zaproponowała, bo ma kilka rad, które Rafał mógłby wykorzystać podczas konkursu. Zrobią sobie takie muzyczne warsztaty - czytamy.

Sam piosenkarz w rozmowie z Plotkiem stanowczo zaprzeczył tym informacjom. Poinformował, że na długi weekend majowy zaplanował inne aktywności.

- To są jakieś takie dziwne informacje, które są już dorabiane do tej całej historii. Nieprawda to jest, bo ja nie spędzę u Edyty majówki i nigdy o tym nie rozmawialiśmy. To, że Edyta zaprosiła mnie na warsztaty w góry, to nie znaczy, że spędzam z nią majówkę. Majówkę będę spędzał sam albo ze swoimi przyjaciółmi  - poinformował.

Jak widać, zwolennicy teorii, że Rafała i Edytę łączy coś więcej, mogą poczuć się niepocieszeni.