Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną po ośmiu latach. "Nasza wspólna podróż dobiegła końca"

1 min. czytania
12.04.2021 12:29

Rafał Brzozowski po ośmiu latach zakończył związek z modelką Anną Tarnowską. Gwiazdor za pośrednictwem mediów społecznościowych wydał oficjalne oświadczenie.

Rafał Brzozowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Rafał Brzozowski od ośmiu lat spotykał się z modelką Anną Tarnowską. Mimo że byli zaręczeni i planowali wspólne życie, ich związek nie przetrwał próby czasu. O rozstaniu gwiazdor TVP poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki" - napisał Rafał Brzozowski.

Zobacz też:  Eurowizja 2021: zagranica komentuje piosenkę Rafała Brzozowskiego. "Śpiewam to cały dzień"

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną po ośmiu latach. "Nasza wspólna podróż dobiegła końca"

O niemal identyczny komentarz pokusiła się modelka Anna Tarnowska, zaznaczając przy tym, że trzyma kciuki za byłego ukochanego na Konkursie Piosenki Eurowizji.

"Rafał, z całego serca życzę Ci szczęścia i trzymam kciuki za Twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko! - napisała.

Na szczęście w życiu zawodowym Brzozowski może liczyć na więcej szczęścia. Gwiazdor TVP już niebawem będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju w Rotterdamie. Wybór Brzozowskiego na reprezentanta Polski wzbudził nie lada kontrowersje, jednak gwiazdor nie przejmuje się docinkami internautów i robi swoje.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET