Obserwuj w Google News

Bradley Cooper ma nową partnerkę? Jej były mąż to skandalista

2 min. czytania
14.07.2022 09:40
Zareaguj Reakcja

Bradley Cooper nie jest już singlem. Według doniesień Page Six gwiazdor spotyka się obecnie z 45-letnią polityczką - Humą Abedin, przez lata współpracującą z Hillary Clinton. Ich związek podobno ma trwać od kilku miesięcy.

Bradley Cooper
fot. Stephen Lovekin/ East News

Bradley Cooper znów jest zajęty? Tak przynajmniej wynika z ustaleń portalu Page Six, który doniósł, że 47-letni gwiazdor od kilku miesięcy spotyka się z polityczką - Humą Abedin, bliską współpracownicą Hillary Clinton. Źródło Page Six twierdzi, że gwiazdor "Narodzin gwiazdy" miał zerwać z Dianną Agron, gwiazdą serialu "Glee" i związać się z Humą, która jest bardzo mocno zaangażowana w amerykańską politykę.

Jak donosi Page Six, tych dwoje połączyły wspólne pasje oraz zainteresowania.

Zobacz też:  Bradley Cooper nie do poznania w filmie "Maestro". Są pierwsze zdjęcia. O czym opowie produkcja?

Bradley Cooper ma nową partnerkę? Jej były mąż to skandalista

"Są idealnie dopasowani do siebie. Oboje interesują się władzą, polityką, a także sprawami społecznymi" - donosi portal. Mówi się, że parę zeswatała ze sobą redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a" - Anna Wintour, która przyjaźni się z Bradleyem Cooperem.

Warto dodać, że były mąż Humy jest znanym skandalistą. To Anthony Weiner, były członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Na swoim koncie ma bardzo głośną seksaferę oraz wiele romansów z innymi kobietami. W 2017 roku został skazany za przestępstwo seksualne. Weiner przyznał się do stawianego mu zarzutu wysyłania nieletniej kobiecie obscenicznych materiałów. Został skazany na 21 miesięcy więzienia. Razem z byłą już żoną Humą doczekał się 10-letniego syna.

Z kolei Bradley Cooper przez kilka lat związany był z rosyjską modelką - Iriną Shayk. Para zaczęła się ze sobą spotykać w 2015 roku, natomiast dwa lata później na świecie pojawiła się ich córeczka - Lea. Niestety, w 2018 roku ich związek dopadł kryzys w związku z podejrzeniami Coopera o romans z Lady Gagą, gdzie w "Narodzinach gwiazdy" zagrali zakochanych. W 2019 roku Irina Shayk wyprowadziła się od Bradleya Coopera.

Meryl Streep
10 Zobacz galerię
fot. East News